Vynechaná HAK

ewusha
23. nov 2022

Ahojte baby, uzivam HAK Azalia dlhodobo ale mala som trosku hekticke dni a vynechala som najskor 2tabl nasledne som si dala jednu a zistila som ze je posledna (bola som presvedcena ze mam este 1 blister) a moja dr neordinovala tak som dalsie 4 dni vynechala. Bolo to 2 tyzdne po menstruacii. Piaty den som HAK uzila avsak mali sme nechraneny styk. Posledne dva dni mam take stavy ze ma boli podbrusko ako pri hniezdeni ale je dost mozne ze si to namyslam :D babu by sme sa aj potesili aj ked by to bolo trosku narocnejsie ale chcem sa spytat ci ste niektora vynechala takto viac dni a boli ste ok. 🙂 vdaka

janai1
23. nov 2022

Chcela by som mať tvoju odvahu 🤦‍♀️
No kúp si testy

ameema
23. nov 2022

@ewusha áno ja som niečo podobné zažila, dokonca sa do mňa partner aj urobil následne som opäť užila hak a všetko bolo v poriadku 🤗 samozrejme každý prípad môže byť iný...

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bronik89
23. nov 2022

fuha, tak to je teda riadny risk. neviem si predstavit, ze idem mat nechraneny styk s vedomim, ze som tie styri tabletky vynechala. aj ked akoze netusim, ako sa toto moze niekomu stat.

ameema
23. nov 2022

@boldo87 slečna si nepýtala rozbor či jej to bolo alebo nebolo jedno, ale skúsenosť od ženy ktorá urobila niečo podobné a teda že vynechala viac dní hak a mala sex, vy ste vynechala hak a mala ste sex? Ak nie tak neviem na čo sa pripájate do diskusie, nemáte k tomu čo povedať...

lealikk
23. nov 2022

to si myslim, ze sa neda ani nejak vychadzat zo skusenosti niekoho ineho. ale tak aspon si pripravene na obe moznosti, co mozu nastat. asi neostava ine, len proste pockat a spravit si test. tie bolesti, co citis, to moze byt aj hniezdenie, ale moze to byt aj z toho, ci si hak brala kadejako, proste tiez to ma vplyv na telo.

marcelas82
23. nov 2022

1.treba čítať prívalové letáky,tam to všetko píše o vynechaní tabletky atď.
2.tehotensky test nič?
3.logicke uvažovanie 🤷🤷🤷👌

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
talikudelkova
25. feb 2023

@ewusha ako si dopadla ? Mne sa pred mesiacom stalo to ists