Aká je šanca, že aspoň jedno z 2 embryí prežije predĺženú kultiváciu?

marienkaanjelik
9. mar 2024

Ahojte,
s manželom sme absolvovali IVF v Heliose v KE. Včera som bola na odber vajíčok po stimulácii. Odobrali 11, dnes volali, že 6 bolo zrelých, tie oplodnili a správne sa vyvíjajú len 2. Ja mám 31 rokov, manžel 33. On má málo spermií a nedarilo sa nám otehotnieť 2 roky. Dnes lekárka povedala, že mám nižsiu kvalitu vajíčok. Chcela som len vedieť, aká je šanca, že sa s 2 embryami dostaneme aspoň k jednému vkladu. Mala ste to niektorá podobne a podarilo sa? Ďakujem

ailiba
14. mar 2024

@dendatomy to su hormony, priznaky mozu byt uplne rozne, az po nijake. Ja som mala 9.den po vklade ducha na teste, ale su tu kocky, co uz mali 3.,4. den ciarku... Neodporucam testovat velmi skoro, lebo to dost negativne ovplyvnuje psychiku a pritom len moze byt moc skoro. Drzim palce a prajem, nech to vyde👍👍👍

sofia1979
14. mar 2024

@marienkaanjelik aj dve môžu byť ok treba veriť

dendatomy
14. mar 2024

@ailiba dakujem velmi pekne budem informovat..dakujeza infosku😊😊😊

emmitko
15. mar 2024

@marienkaanjelik ahoj, ja som mala prípad, že mi odobrali 24 vajíčok, 17 bolo zrelých a tie oplodnili, ale správne sa oplodnili len 3 a z toho 2 sa mrazili 🙂 po ket jedno skončilo ako biochemické v 5+3tt a druhé sa neujalo. Práve dnes som pichla prvú 💉 v rámci 2ivf

evaachesa
15. mar 2024

@marienkaanjelik tak silno držím palce aby Ket dopadol na jednotku. 🙂 inak nemáš už nižšie AMH?

ailiba
15. mar 2024

@dendatomy rada❤️... Verim, ze to budu pozitivne informacie👍

dendatomy
15. mar 2024

@ailiba ❤️😊dakujem dam vediet

dendatomy
16. mar 2024

@ailiba ahojky myskim ze je tam slabucky duch ale silnejsi ako vcera😊😊❤️

dendatomy
16. mar 2024
dendatomy
16. mar 2024
ailiba
16. mar 2024

@dendatomy jeej, no super... Vyzera to dobre👍👍👍💗

ailiba
16. mar 2024

@dendatomy ano, pekne❤️ sa to uz crta... Gratulujem🤩

ailiba
16. mar 2024

@dendatomy kolky den si od vkladu?

dendatomy
16. mar 2024

@ailiba ❤️❤️❤️🥰dakujem akurat citim ze budem chora..dufam ze to niako neublizi?

dendatomy
16. mar 2024

@ailiba 8 den..8.3.som mala vklad😊

ailiba
16. mar 2024

@dendatomy zak to je uz pekna ciarka, 👍

ailiba
16. mar 2024

@dendatomy nevadi, vraj to este pomaha... len nesmies mat teplotu... Treba hned zrazat, ak by mala byt. Mozes len paralen. Ziadny brufein. Drzkaj sa, polez, oddychuj. Ani ziadne kvapky do nosa, hrdla, nic.

dendatomy
16. mar 2024

@ailiba dakujem...no hadam nemam idem zi odmerat..dakujem ze si tu aspon sa viem poradit dakujem🥰🥰🥰❤️❤️

dendatomy
19. mar 2024

@ailiba ahojky dnes takto😊❤️chora som este priznaky ziadne nenam este😊😊zle mi nieje ani zmena chuti..🥰vpiatok idem na krvicku a kontrolu🥰😊

emmitko
19. mar 2024

@dendatomy jeej super, ja som dnes bola na prvej kontrole pri stimulácii. Niečo cez 20 folikulov mám 🙈 tak som zvedavá ako to celé dopadne 🙏🏻

dendatomy
19. mar 2024

@emmitko drzim palce..a kolko mas rockou??

emmitko
19. mar 2024

@dendatomy 25 rokov mám ☺️, je to už druhé ivf tak snáď 😍

dendatomy
19. mar 2024

@emmitko tak s je super..snad to bude oki vsetko ja mam 42r.a mala som darcovske vajicka a toto je tiez moje druhe ivf prve som mala zo svojimi vajickami a nevyslo respektive iba jedno a nevyslo toto je druhy krat ale ako vravim z darcovskymi a takto mi na 11den vychadza test.a vpiatom idem na kontrolu drzkam palce a pis mi🥰🥰🥰

ailiba
19. mar 2024

@dendatomy super. Krasne ❤️. Uzivaj si, ze ti nie je zle... To este moze prist. Mam 2 deti a ziadne speci chute som nemala. Uzivaj si to. Je to krasne😍

emmitko
19. mar 2024

@dendatomy veľmi držím palce 😊🙏🏻 tiež máme druhé ivf, v prvom sme mali 2 embrya a prvé skočilo ako biochemické v 5+3tt a druhé sa ani neuchytilo. Tak snáď teraz 😍 na hematológii mi doktorka odporučila počas tehotenstva preventívne anopyrin tak snáď to bude už tento raz 🙏🏻😊

dendatomy
19. mar 2024

@emmitko no drzim palceky🥰🥰urcite pis vklad ked bude..a ako pokracujes❤️😊

dendatomy
19. mar 2024

@ailiba dakujem krasne🥰🥰😊😊😊

lauri13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dendatomy
24. mar 2024

@lauri13 jojj no ako ste dopadli???

dendatomy
24. mar 2024

@ailiba ahojky tak mi v piatok potvrdili pozitivne krvne testy na tehotenstvo..sme stastny dakujem za tvoju podporu.vo stvrtok ideme zase na kontrolu..tak verim ze vsetko bude oki..❤️🥰🥰

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre