Boli ste úspešní po prvej inseminácii?

januska20
1. apr 2013

Ahojte, absolvovali sme s manzelom vysetrenie v Splne,mne bola zistena anovulacia, on mal spermiogram v poriadku . Po tychto vysetreniach som absolvovala prefuk vajcovodov,kde bol vysledok pozitivny a operacia v podstate zbytocna. 😒 Bol mi nasadeny clostilbegyt a cca 1,5 dna pred inseminaciou som si dala pichnut pregnyl. Inseminaciu som absolvovala pred 5 dnami ,som velmi nedockava aky bude vysledok . Podarilo to sa niekomu na prvykrat? 😉

katrinkab
1. apr 2013

Mne nie a ani na druhý krát.

ada83
1. apr 2013

ja ani po 3 nie

luanna
1. apr 2013

Ani nam to nevyslo. Boli sme iba raz

dukokatka
1. apr 2013

podla toho aky je problem s otehotnenim.nam nevyslo ani po 3krat.ale preco nevyskusat .my sme za to nic neplatili.

stanka810
2. apr 2013

Mne sa to nepodarilo na prvy krat a uspesnost je asi 10 percentna...niektore baby to maju aj 5 krat za sebou a nic...prvy krat sa to podari maloedy

katarina101
2. apr 2013

nam sa to podarilo na prvy krat ale neudržalo sa...na 3 sa podarilo...

monika5597
2. apr 2013

nám sa na prvýkrát inseminácia nepodarila. ale hneď nasledujúci mesiac som otehotnela spontánne. Doktorka povedala, že veľakrát majú tie lieky ešte účinok aj jeden dva mesiace po užití, takže sa často stáva, že potom žena otehotnie spontánne. Ja som ale žiaľ stihla potratiť skôr než mi doktorka potvrdila, že som naozaj tehotná. to bol pre mňa najkrutejší okmžik môjho života. Potom po troch mesiacoch sme plánovali druhú insemináciu, lieky som už mala znova doma nachystané, menzes som mala dostať zrovna v období vianoc a stále nechodil bola som z toho poriadne na nervy ale vlastne som už bola zasa prirodzene tehotná. a dnes mám nádherného 3,5ročného syna Matúška. Baby všetkým, ktoré to chcete podstúpiť držím palce a verím, že vám to výjde

mamitami
2. apr 2013

Ahoj januska, my sme si presli rovnakou procedurou a otehotnela som na prvy sup 🙂 Presne si pamatam, ake nekonecne bolo to cakanie... No a teraz uz ma malinkac vyse roka a zaciname sa snazit znova. Tak drzim palce 🙂

kocatko00700
13. apr 2013

zdravím všetkých som tu nováčik a chcem len napísať že nám sa IUI podarilo na prvý krát 🙂 držím palčeky všetkým čo sa na to chystajú

ludinka
13. apr 2013

mne nevyslo ani jedno z dvoch IUI ale ty mas teraz velmi velku sancu aby to vyslo, lebo mas nafuknute vajcovody, drzim ti palce 🙂 a kolko si mala folikov?

danulienka78
2. máj 2013

nám tiež 1. IUI nevyšlo

boobaa
19. máj 2013

My máme za sebou 7 iui a neuspesne :( ☹

martini
19. máj 2013

nie.

zuzanka.h
19. máj 2013

boli sme 3x a nepodarilo sa ani raz

spetule
6. máj 2015

dvakrát neúspěšné...

kondreakova
20. máj 2015

Ahojte...ja mám velmi velkú úspesnoť, nakolko mám zo 4 inseminácii Dve deticky a na ceste tretie... 🙂 ...

monniikkaa
8. jan 2016

Ahojte ja som po Piatom spontálnom potrate mam 30RÔČKOV a chystám sa na prvú iui má niekto takúto skúsenosť dúfam že sa podarí to iui

megan777
5. mar 2019

Ahojte mne vysla hned na prvy pokus IUI a to v 40tke a dnes som 22tyzden tehotna

jahodka1188
25. jan 2020

iui