Čakanie po transfere v septembri 2016

wewulik
30. sep 2016

Ahojte kocky je tu momentalne niekto kto caka na vysledok???Ja som bola na transfere 26.9.

wewulik
autor
8. okt 2016

Caute baby testovali ste este??

dasena
8. okt 2016

@wewulik ahoj.ano,dnes.potom neskor hodim foto na porovnanie 😉

dasena
8. okt 2016

@wewulik a ty ako?

wewulik
autor
8. okt 2016

@dasena daj foto😉mne tiez dnes nedalo a nic tak uz je to iste podla mna

dasena
8. okt 2016

@wewulik tak sa mi podarilo,lepsie to neviem.co myslis.druhy a treti,maly rozdiel,nie?

wewulik
autor
8. okt 2016

@dasena jasne krasne silnie😉

wewulik
autor
9. okt 2016

@vmm1986 no co ako sa citis???zajtra ideme na to aj ked ja uz teda neverim.ty?

vmm1986
10. okt 2016

@wewulik, ja som bola dnes na krv, vysledok negativny :-/

wewulik
autor
10. okt 2016

@vmm1986 aj ja

vmm1986
10. okt 2016


@wewulik ...no neviem ako ty ale pre mna to bolo po prvýkrát, verila som, ze ked ja som zdrava, tak to pojde lahko,,,,mýlila som sa...
teraz si dám vložiť dve, dnes som si uz aj dohodla konzultáciu...
Ty si si nerozmylela, že ides dalej? davas si pauzu?

wewulik
autor
10. okt 2016

@vmm1986 ja to berem dost tazko.uz sa trapim 5 rok operacie a tak len zle spravy tiez sme vkladali po prvy raz.nezvladan to momentalne nemam silu ist znova dotoho pockam nejaky cas.drzim ti palce dufam ze druhy pokus bude uspesny.mas mraziacikov???

vmm1986
10. okt 2016

och, tak to je mi luto , verím, že raz budeš šťastná ...
Ja mám ešte 11 mrazáčikov

wewulik
autor
12. okt 2016

@dasena no co uz si bola na krvicke ako pokracujes??

dasena
12. okt 2016

@wewulik no ahoj.bola som vcera,hcg 547,zajtra mam ist opat ale mam nadchu jak svina.:'(

wewulik
autor
12. okt 2016

@dasena to hcg je ako ma byt???nevyznam sa v tom.drzim palceky

dasena
13. okt 2016

@wewulik neviem,ja sa v tom tiez nevyznam,ale tak hadam na 12.den ano

bubatko24
13. okt 2016

Baby držím Vám palčeky. Ako Vám to vyšlo ? Ja som bola 28.9. na KET. Mala som tehotenske príznaky ale krvny test bol negatívny. Sestričky povedali, že to z progesteronu som mala tie priznaky. Po vyradení hormónov uz čakám ms. Ked mi volala sestra za výsledok som sa jej pýtala na další postup, že kedy mozem na ďalšie a tak neisto povedala že mozem hneď tento cyklus. Na druhý den mi volali zas, že to potvrdil aj doktor. Ale nezdá sa mi to. Že vo väčšine car sa robí na další cyklus teda asi každý další mesiac. Ako Vám povedali? Viete aj prečo každý další cyklus ?

dasena
13. okt 2016

@bubatko24 jasne,ze mozes hned.a podla mna je to aj dobre

bubatko24
13. okt 2016

@dasena dakujem za radu 🙂 Ja sa na to teším, verím že to musí vyjsť , preto by som išla hneď. Meme 5 mraziacikov. Len sestričky ma zmiatli tým, že nevedeli na isto a vahali. Odporúča sa ale oddychovať ale v novembri mam robotku, ktorú len tak neodložim. Naštastie nie je ťažká, len tam musím byt tak 4 hod. Prvé som si dala 3 dni voľno plus víkend. Baby vy ste si brali PN ? Myslite, že treba cely den len tak polihovať? Čítali ste niekde co robili tie co im vyšlo ? To by ma zaujimalo co sa ešte odporúča. Ja uz ani kávu nepijem, všetky športy som vyradila....

dasena
14. okt 2016

@bubatko24 takze ja mam uz jedno hermanca takze polihovanie bolo tazke,ale aspon jeden dva dni urcite oddychovat,hlavne sa nenamahat.
Sestricky aj mna teraz zmiatli,ked mi hlasili hcg.pri hodnote 547 mam este prist raz,neviem preco.

bubatko24
14. okt 2016

Super a pri prvom si polihovala aj viacej dni. Davali ti jedno ci viac ? Mne povedali ze pri prvom pokuse sa len jedno dava a potom mozno viacej. Tak som zvedava. Citala som ze aj 3 mali niektore na prvom. A tiez babske povery su ze to ma vyjst na rovnaky masiac. Moja znama nemohla otehotniet a potom zrazu ma dve deti 🙂 a otehotnela rovnaky mesiac po dvoch rokoch skusania. Ale prirodzene sa jej podarilo 😃

dasena
14. okt 2016

@bubatko24 pri prvom som mala viac odpocinku,to je jasne.mala som vkladane 2,teraz aj pred rokmi.v byvalom gyncare sa mrazilo po dve .

bubatko24
14. okt 2016

Tak to dvojacatka mozu byt. Drzim palce. Ja by som chcela dvojcatka kludne 🙂

wewulik
autor
19. okt 2016

@dasena no co ako pokracujes?

dasena
19. okt 2016

@wewulik tak bola som v pondelok na kontrolne hcg.bolo 3319 a buducu stredu idem na sono

wewulik
autor
19. okt 2016

@dasena jeeej super takze sa mozno ujali aj obe nie???dost vysoka hodnota...

dasena
19. okt 2016

@wewulik vsetko sa uvidi v stredu.dam vediet

snazilka12345
22. okt 2016

9 den po ket

wewulik
autor
22. okt 2016

@snazilka12345 je tam😉drzim palce nech silnie

snazilka12345
22. okt 2016

@wewulik ďakujem ja som si robila test už 4den a malá som ducha

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre