Helios alebo Iscare Martin

dorothy13
1. nov 2021

Ahojte,prosím ,kto má skúsenosti s centrom Helios alebo Iscare v Martine, zvažujeme ivf a rozhodujeme sa kde. Dakujem

janulka2805
1. nov 2021

@dorothy13 Ahoj 🙂 Ja som chodila do Iscare, a neskutočná spokojnosť!!!! Za mňa úplne top!

vierkainka
1. nov 2021

Ja som chodila do Helios a tiež som bola spokojná s prístupom lekárov aj personálu.

svsvsv
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikahr
3. nov 2021

@dorothy13 určite Iscar. S Helios som odišla. Nehľadajú príčiny len tlačia do ďalších stimulácii

kahh
12. nov 2021

@dorothy13 uz si sa aj nejako rozhodla? Tiez rozmyslame, ze by sme sa takouto cestou vybrali, ze este by sme dali tomu sancu, ked prirodzene nam to nejde. Nechceme to este vzdat, tak hladam ake mame este moznosti.

dorothy13
autor
14. nov 2021

@kahh ahoj,písala som ti spravu

kellypiu
15. nov 2021

@kahh dolezite je aj to aby tebe vyhovoval pristup lekarov, lebo teda vsade je to inak a kazdej nam sedi nieco ine, preto je dobre aby si si vybrala kliniku aj podla toho a samozrejme aj podla odbornosti, ale pre mna taky ten ludsky pristup je zaklad najma pri takychto chulostivych veciach

kahh
22. nov 2021

@kellypiu len vies, co to budem chodit z kliniky na kliniky a skusat alebo co? Preto som tu a chcela som vediet nejake skusenosti, nech nemusim ist na to sposobom pokus omyl 🙂 Lebo teda pre mna taketo nieco zvykne byt dost psychicky vycerpavajuce 😀

kellypiu
26. nov 2021

@kahh nie, to netvrdim aby si tak chodila, to vobec nie, ale ti pisem, co je pre mna podstatne, na co si myslim, ze je dobre sa zamerat, ked prides do kontaktu aj s nejakym lekarom a tak podobne 🙂
ako dlho sa snazite a nejde to?

kahh
2. dec 2021

@kellypiu ved dakujem ti za nazor za radu. Ty si si tymto tiez presla? Kedy ak by ti nevadilo mi napisat? U nas su to uz cca styri roky, najskor som myslela, ze ma mozno vplyv aj to, ze som sa na to akoby namotala, ze furt na babatko myslim. Ale teda aj sme na dovolenky chodili, ze som vypla, aj konicky som si nasla, cize uz som na to nejako nemyslela a aj tak nic.

roni1977
5. dec 2021

@dorothy13 ahoj
My sme v Iscare mali žiaľ zlú skúsenosť.
Odišli sme do heliosu a doma máme už 14 mesačnú lásku ❤️

kellypiu
7. dec 2021

@kahh presla a teda poviem ti, ze cele to stalo za to, oplati sa vyhladat odbornikov ked to nejde a doverovat im 🙂 nas Tominko je dokazom toho, ze to ma vyznam 😉
psychika ma tiez dozaista nejaky ten podiel, to teda myslim, ze mnohi mi daju za pravdu, pretoze to v mnohych smeroch dokaze narobit galibu :-/ ked sa na nieco prilis upneme

kellypiu
7. dec 2021

@roni1977 my praveze sme sa tam stretli so super pristupom, od zaciatku jak sme tam zacali chodit tak az do posledneho razu, co sme tam isli, pristup uplne taky ludsky, ze vysvetlili nam co a ako, co nas bude cakat ako co prebiehat a to mi velmi cely ten proces ulahcilo

roni1977
8. dec 2021

@kellypiu tak my od začiatku zmiešané pocity 😟
Našťastie v Heliose nám splnili náš najväčší sen a tešíme sa z našej 14 mesačnej lásky 🥰❤️

kahh
13. dec 2021

@kellypiu to mi inak uz viacero ludi povedalo, ze aj toto sa vie na tom podpisat. No uvidime. Ono mohla by si mi napisat, ze ake vysetrenia sa na klinike robia? Ze teda co vsetko kontroluju, ci je v poriadku?

kellypiu
14. dec 2021

@roni1977 tak to som prekvapena, ale tak chapem, ze aj ten pristup kazdemu vyhovuje iny proste 🙂
@kahh no podla mna tiez na tom je nejaky ten podiel a treba s tym ratat. tak mna robili komplet hormonalny profil, ultrazvuk, priechodnost vajcovodov a este geneticku konzultaciu, to sa robieva ak ma zena problem s udrzanim a u muza teda zaklad je spermiogram, popripade aj uro vysetrenie

kahh
2. jan 2022

@kellypiu dakujem dakujem. Ono je este nejaka moznost zeby sa nam to mohlo podarit bez umeleho oplodnenia? Myslis, ze su pripady, kedy sa stane nieco taketo?

kellypiu
9. jan 2022

@kahh tak nie som lekar, takze hovorit ti nebudem, lebo to neviem, ale teda mam znamu, co otehotnela, ked jej liecbu nasadili, takze umele ani nepotrebovali. Je to rozne, uvidis sama, ze co je za problem, preco to nejde, ale neboj sa, podla mojej skusenosti urobia lekari vsetko, co sa bude dat 😉

lucpro1
13. jan 2022

@kahh vsetko ti povedia lekari po vysetreniach, ktore absolvujes a ktorymi si prejde aj tvoj muz. Az potom ti budu vediet povedat ake su moznosti, kde je problem. Neboj sa. Potom na zaklade vysledkov ti povedia aku liecbu, preco, ako dlho to treba brat, ako cyklus a vsetko.

dorothy13
autor
14. feb 2022

@kahh ahoj,ako si na Tom?

kahh
3. mar 2022

@dorothy13 ahoj, dakujem za zaujem 🙂 No uz som sa objednala do Iscare, tak som zvedava, co a ako, ked budem mat navstevu kliniky za sebou tak ti mozem napisat. Ty si v akom stadiu? 🙂

dorothy13
autor
3. mar 2022

@kahh ja sa chystám na odstránenie vajcovodu ktorý je nefunkčný ,a jediný by som zvysila šance na ivf a o tri mesiace ideme na to,držím ti palce

kahh
8. mar 2022

@dorothy13 a ides to absolvovat na tej klinike, kde aj ja? Dobre, ze sa na to prislo a ze ti budu vediet pomoct a ze je nadej, velmi ti to prajem aby ti to vyslo 🙂

dorothy13
autor
8. mar 2022

@kahh zatiaľ som sa ešte stopro nerozhodla ale asi pôjdem do toho Helios keď som tam už raz bola..a vlastne nikde som nenašla ,že kde je lepšie 😀ty kedy začínaš. Ďakujem ti krásne ♥️

dorothy13
autor
9. aug 2022

@kahh ahoj,chcem sa spýtať či si nejako pokročilá?

kahh
9. aug 2022

@dorothy13 mame za sebou IUI, to sme absolvovali v juni este. Avsak neuspesne. 😢 Teraz v auguste sa chystame na dalsie, uvidime ako to dopadne. Ale tak verim, ze sa to podari. Rozpravali sme sa, ze vlastne dalo by sa uz aj hned potom, dalsi mesiac, ale sme sa dohodli, ze pockame, ze tento mesiac to skusime.

dorothy13
autor
9. aug 2022

@kahh držím palce 👍👍👍👍👍my sme po stimulacii,čakáme koľko nám zamrazia embryí a v októbri na vklad.

kahh
10. aug 2022

@dorothy13 dakujeme krasne. Prajem si aby to uz vyslo, len snazim sa brat to sportovo, neupinat sa nejako myslienkami len na toto, ale venovat sa aj mojim konickom, tak hadam to bude prospesne 🙂
Tak to aj ja drzim palce aby to vyslo. Posielam objatie!

dorothy13
autor
10. aug 2022

@kahh to sa snažím aj ja ,lebo vlastne nijak to neovplyvnime ,ale je to ťažké. Určite sa mi ozvi keď ti to vyjde ,čo verím,že čoskoro. Budem na teba myslieť 🙏♥️

gabrielamodrykonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre