Iscare Martin - skúsenosti

baba303
20. feb 2020

Dobrý deň,
máte skúsenosti s centrom ISCARE v Martine? Zaujíma ma hlavne tak posledný rok - dva, že či ste boli spokojný, či to vyšlo, aký sú lekári a personál, či ste boli na IUI alebo IVF alebo ste tam absolvovali iné vyšetrenia. Také celkové pocity z tohto centra 🙂

13kvietok13
23. feb 2020

@baba303 my mame poslednú skúsenosť s mája minulého roka. Absolvovali sme 1IVF zatiaľ. Pocit som tam mala vždy príjemný, všetci mili, prístup dobrý. Bohužiaľ zatiaľ sa to nepodarilo- 1ET a 2KET. Mame tam ešte 1 embryo. Momentálne ale čakáme, lebo riešime reprodukčnú imunologiu v Nitre. Našli nám tam nejaké problémy, takze to bude zrejme príčina tých neúspechov. A to je vlastne jedine, čo sa mi nepáči, že nás na tu imunologiu neposlali skôr. Ale to je vždy tak, komu sa podarí, ten centrum chváli, komu nie, ten sa sťažuje. Myslím ale že veľké rozdiely nebudú. Počula som o mnohých pároch, ktorým sa to aj v iscare v Martine podarilo. Niekto ma ale menší problém a iný ma viac tých problémov. Preto sa určite pýtajte na takéto vyšetrenia skôr ako niečo podstúpite, aby ste vylúčili iné problémy, alebo ak nejaké sú, vyriešili ich.

momkah
1. mar 2020

Aj my máme zatiaľ pozitívnu skúsenosť. Boli sme 3x na umel. insem. Prístup lekárov dobrý - boli milí, príjemní, snažili sa povedať všetky informácie, aj sme sa mohli pýtať na všetko čo nám napadlo. Aj keď som sa napr. nedovolala na recepciu, tak volali po chvíľke späť na zmeškaný hovor. Čakanie ako kedy. Niekedy sme sa vybavili rýchlo, inokedy sme dlhšie čakali, ale to záleží od mnohých vecí. Zatiaľ teda skúsenosť dobrá.

zuzu8511
20. mar 2020

@baba303 my sme tam chodili pred rokom a teraz vedľa mňa place 3 mesačná bambulka 😍 ja som ťa šťastná ,ktorá tam chodila pol roka a po prvom ket som otehotnela aj keď sme mali len jediné embryjko.za mňa úžasný ľudia úplne všetci od recepčnej až po lekárov.nech som zavolala kedykoľvek vždy mi ochotne poradili.ja som vďaka nim mama a nikdy im to nezabudnem 😍

kawasakier6n
15. nov 2020

@baba303 iscare martin za mna jednoznacne..to sme vystriedali niekolko centier..Dr.Stanislav Tomas 🙏🙏 uzasny doktor..aj personal aj vsetko..ceny porovnatelne s heliosom ale pristup aj ine metody ktore pouzivaju to sa neda vobec porovnat ✌😊

vladkototh
22. jan 2021

@baba303 dobrý deň ano mam skusenosť chodila som tam više dva roki privikrat sa podarilo s liekami prirodzene no žial som potratila ale druhi ras sme mali inseminaciu s ktorou som nesmierne spokojna teras som v 5 mesiaci 😍☺dufam ze bude všetko dobre do porodu .čo sa tika personalu dala bi som 5***** SUPER pristup tak bi to malo bit všade a som nesmierne im vdačna za všetko

nikaha
9. feb 2022

Ahojte ma niekto skusenost s ivf alebo inou metodou pi 40r?
Bola som na 1 Ivf v Kosiciach ale neuspesne

adara777
13. feb 2022

@nikaha je tu skupina IVF-rady,skúsenosti...sme tam viaceré po 40. Nejakým to vyšlo, ale je to ťažšie. Treba si dať všetko vyšetriť a skúšať 🤷‍♀️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre