Iscare - IUI

lelelen
3. apr 2022

Ahojte baby👋🏻Chcela by som som sa spýtať na váš názor..Rok a pól sa snažíme s manželom o dieťa…prvý krát sme navštívili Gynfiv minuly rok lebo mi to nedalo, ja som úplne zdravá ale malnzelovi zistili spomalene spermie, nie v takej veľkej miere ale aj napr. počet ma trojnásobne väčší. Vtedy mi pani doktorka odvykla že jedine riešenie je umele oplodnenie čo ma dosť zarazilo keďže som vedela o možnosti iui…ale jej odpoved bola že sme na to starí (28r) a mužove spermie nedostatočne…Mali sme pred svadbou a ja som sa rozhodla to hodiť za hlavu keďže peniaze nazvyš neboli…V decembri som otehotnela ale v 5 týždni mi prišla menstruacia…preto sme sa s manželom rozhodli ísť do toho opäť ale určite nie do gynfivu. Ma niekto podobne skúsenosti? Môžeme doktorke povedať že chceme absolvovať iui? A teda v iscare.

juliavolna
16. okt 2022

@janulka2805 ja mám tiež pcos a neviem či ísť do centra ale o čakať čo “vymysli” miestny gyneko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre