IVF soft - podarilo sa vám otehotnieť?

esther03
28. jún 2010

Ahojte, caká ma ivf soft, stimulujem clostilbegytom. Mali ste niektorá niečo podobne? Podarilo sa vám otehotnieť. Napíšte mi prosím svoje skúsenosti.

babusik85
6. nov 2017

@ada83 kolko potrebujes a odkial si?

ada83
6. nov 2017

@babusik85 som z ba

cistomilka
6. nov 2017

@ada83 mne zostal ;)

katarina777777
7. nov 2017

@ekondasova ja som brala meriofert...znasala som ho dobre ...aj oocyty boli..mala som ket..zial nevyslo...

skvarocka
13. jan 2019

@rebeca_1 ahoj síce to už je 9 rokov od tvojho príspevku ale o Softe sa dozvedám iba teraz od vás. Čo to vlastne je? Je to vlastne postup ako pri klasickom len sa berú iné lieky? Ako je to finančne? Ďakujem

zoja82
22. jan 2019

@skvarocka ahoj, uvazujete o softe? ja idem zajtra na konzultaciu, tak som zvedava co mi na soft povedia, ale v konecnom dosledku su to moje peniaze a moje telo.

skvarocka
22. jan 2019

@zoja82 no ja som o tomto ešte nikdy nepočula. Daj vedieť čo ti povedali. Ja som si o tom prečítala na nete a je to že menej stimulácie a menej vajíčok ale mali by byt kvalitnejsie.

butterfly333
22. jan 2019

@zoja82 aj my rozmýšľame o softe tak som zvedava na info.

katarina777777
22. jan 2019

@butterfly333 soft som mala a nic sa neudialo...stalo to plno penazi vajicka vraj pomaly rastli tak som musela dopichavat dlhsie ako zvycajne a nic velka 0

katarina777777
22. jan 2019

@katarina777777 a podotykam ze som zdrava uplne iba vek zohraval rolu 39

miskab
22. jan 2019

Ja som mala soft a vyšlo to na prvý krát ale v Brne nie na SVK tu som vyhodila len peniaze zato ...

skvarocka
22. jan 2019

@miskab takže si bola na softe aj na svk?

butterfly333
23. jan 2019

@katarina777777 ja mam tiež 39r. Mrzí ma ze vám to nevyšlo aj ja sa toho bojím. Vyhodím peniaze a nič z toho

bobricek1979
23. jan 2019

@katarina777777 ahoj to kôli veku si bola na soft, ďakujem za odpoveď

miskab
23. jan 2019

@skvarocka áno aj tu na Slovensku gyn give a nikdy viac , aj keď v roku 2012 mi pomohli otehotnela som u nich na prvý krát , potom sme chceli ešte jedno babo ale ako sa tam zmenil prístup všetko som odišla odtiaľ nechala som tam veeela peňazí a nič z toho tak som išla do Brna a to sa nedá porovnať,

zoja82
23. jan 2019

@butterfly333 @skvarocka ja som dnes bola na konzultaciu na soft v gynfive a ja sa zatial na ich pristup nemozem stazovat, aj ked nam 3iui nevysli. Dohodli sme sa podla toho ako som chcela, takze to ci mi stimulacia sadne uvidime az neskor.

miskab
23. jan 2019

@zoja82 no ja som a nimi nebola vôbec spokojná , v roku 2012 to áno to nemôžem povedať nič ale teraz otrasné len čo najviac peňazí získať a nič z toho ešte toľko veľa hormónov do mňa dávali pri softe čo v Brne sa čudovali ake konské dávky mi dávali a mala som len dve vajíčka ktoré ani neboli vhodné na vklad aj tak vložili , v Brne som mala pri softe 18 vajíčok 11 zrelých čiže ich oplodnili a omnoho nižšie dávky hormónov ja.mam také skúsenosti teraz s nimi

zoja82
23. jan 2019

@miskab o Brne som citals vela dobrych recenzii. V com sa lisila tvoja stimulacia v brne? Ja mam mat clostil 3 denne a neskor menopur injekcie, ale dohodli sme sa ze mi daju trosku silnejsi soft.

miskab
23. jan 2019

@zoja82 ja ty presne napíšem čo mi dávali idem pozrieť do protokolu proste konske dávky a stále zvyšovali

miskab
23. jan 2019

@zoja82 clostylbegit som mala od 3 dňa cyklu na ôsmy deň menopur 225 jednotiek to sú 3 ampulky a potom. Viem že posledný deň mi ešte zvýšil

miskab
23. jan 2019

@zoja82 to je podľa mňa dosť velka dávka menopuru ,no neviem možno tebe dajú menšiu ,ale u nás bol problém len v manželovi ja som úplne v poriadku tak zbytočne do mňa toľko hormónov pchali

zoja82
23. jan 2019

@miskab ja mam tiez take davky menopuru. Je to moc? Ako si sa vtedy citila? Trosku sa bojim tych hormonov, ze ako zareagujem. A Brne ta cim potom stimulovali?

miskab
23. jan 2019

@zoja82 v Brne som mala clostylbegit +1 ampulku menopuru + orgalutran a mala som krásne dozreté vajka a mala som ich ako keby som stimulovala dlhý protokol celé IVF

katarina777777
24. jan 2019
katarina777777
24. jan 2019

@miskab kolko si zato vsetko zaplatila v brne?

zoja82
24. jan 2019

@miskab a kolko clostilu si mala? Tiez 3denne?

miskab
24. jan 2019

@zoja82 áno 3 krát denne , a stálo ma to skoro 2000 eur ale mi sme mali aj genetiku spermií ,aj selektovanie spermií, PCSI

zoja82
24. jan 2019

@miskab a s akym casovym odstupom si mala tieto dva softy v dvoch centrach? A fyzicky si ako zvladala stimulaciu s 3clostilmi a menopurom? Na co sa mam nachystat okrem navalov tepla?

bobricek1979
24. jan 2019

@katarina777777 a všetko máš v poriadku?

miskab
24. jan 2019

@zoja82 V roku 2016 som isla do celeho IVF znovu ET sa podaril ale len na chvilku asi to bolo biochemicke tehu , potom som mala v decembri KET , v januari dalsi KET. nic z toho , tak som chcela vyskusat Soft na ten sme isli tiez hned cize vo februari a ten bol rozhodujuci ze odchadzam z centra ze idem do Brna a banujem ze som neisla hned do Brna a tam sme zacali tiez v podstate hned na konci maja som isla do toho 10 juna bol vklad a mam zdraveho chlapceka a este mam dve zmrazene jednu HB a jednu B ... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre