IVF soft - podarilo sa vám otehotnieť?

esther03
28. jún 2010

Ahojte, caká ma ivf soft, stimulujem clostilbegytom. Mali ste niektorá niečo podobne? Podarilo sa vám otehotnieť. Napíšte mi prosím svoje skúsenosti.

miskab
24. jan 2019

@zoja82 a ten clostyl s menopurom som zvladala celkom dobre

zoja82
24. jan 2019

@miskab dakujem ti velmi pekne za odpovede a gratulujem k malickemu. Podľa mna aj tvoj pristup bol dolezity, ze si sa nevzdala a bojovala si dalej.

butterfly333
24. jan 2019

@katarina777777 a čo ďalej ako to idete riešiť?

miskab
24. jan 2019

@zoja82 áno bojovala a ďakujem Bohu za sa to podarilo neboj aj vám držím moc ✊✊nech to vyjde ale ak máš tu možnosť by som ty odporučila Brno

katarina777777
24. jan 2019

@butterfly333 uz nijako

skvarocka
24. jan 2019

@zoja82 daj vedieť aké to je v porovnani s klasickým. A hlavne nech všetko dobre dopadne 🙂

skvarocka
24. jan 2019

@miskab ahoj keď ste boli v Brne tak celkovo ako dlho to trvá? Ja by som musela prísť z uk vieš.

miskab
25. jan 2019

@skvarocka ahoj no podľa toho či máš porobene odbery hormonálny profil , genetiku ....to vyžadujú väčšinou mi sme to mali ešte tu porobene na svk ,ale nejaké odbery robia aj oni hneď na začiatku a potom to už ide rýchlo jeden cyklus a vstrede cyklu je vklad

skvarocka
25. jan 2019

@miskab rozprávala som sa so sestričkou čo mi robila iui že by som isla domov na ivf a ona povedala že by mi mohli robiť scan-tu kameru- tu v uk predtým akoby som isla domov. Zdá sa mi to pohode. Ale ktovie akoby to bolo v praxi.

mofa
2. okt 2019

baby kolko ste brali clostilu? mne dali teraz pri soft ze 2-0-2. nie je to moc?ako ste to mali vy?

8lucia8
12. júl 2021

@13nika13 mozem sa opytat akp je to mozne ze vam poistovna este vratila peniaze ste ppistwny v cechach ?
Ja mam uz 4 ivf za sebou neuspesne stale injekciu stimulacie narkozy a nic neviem uz co robit aby sa nam aspon jeden zazrak podaril

8lucia8
12. júl 2021

@13nika13 teraz na december ma caka 5 ivf

13nika13
4. sep 2021

@8lucia8 My sme boli este v r.2013..teraz neviem,ake su podmienky,skuste si zavolat do centra v CR,oni Vam urcite poradia.Nam tu na SK neporadili (lebo biznis),ale priamo v centre..Museli sme si davat ziadost na poistovnu,zaslali fakturu a preplatili

eetynka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mulm
31. máj 2022

@esther03 ahoj podarilo sa

mulm
31. máj 2022

@mofa ahoj podaril sa soft

mofa
31. máj 2022

@mulm ano podaril🙂 po cerstvom vklade mame babatko, uz bude mat dva roky.chystam sa na ket este mame dvoch mrazacikov.tak uvidime.
Mala som vtedy 4 vajicka odobrate, 3 sa podarilo vykultivovat.

mulm
31. máj 2022

@mofa bol to soft ak ano scim si stimulovala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre