KET október 2018

toncka13
16. okt 2018

Ahojte dievčatá.je tu niekto pred ket? Môj po sebe druhý mam v pondelok.Ak je tu niektorá na tom podobne ako ja,budem rada.

elimu
19. okt 2018

@toncka13 Ahoj, pridaj sa k nám do skupiny Embryotransfer v októbri 2018 😉 Ja som bola na KET 12.10.,tak teraz čakám 😊

toncka13
autor
19. okt 2018

@elimu ahoj.drzim veľmi palce✊To čakanie je zo všetkého najhoršie.kedy máš v pláne test? Či ideš čakať do oficionalneho?

elimu
19. okt 2018

@toncka13 Ahoj, v pláne mám na 10.den. Ja mám za sebou už 3.IVF cyklus, takže sa dosť bojím ďalšieho sklamania. Tiež mám v tomto cykle 2.KET za sebou. Tak už dúfam v pozitívny TT. Aj tebe držím palce 😉✊

toncka13
autor
19. okt 2018

@elimu dakujem😘daj vedieť potom ako dopadol test.

e1i
19. okt 2018

mne vyjde asi na niektore z prvých novembrových dni. akurát som v priprave - estrofem

elimu
19. okt 2018

@toncka13 Ok, dúfam, že tentokrát dobre. Len sa trochu obávam, nakoľko som v deň vkladu dostala vaginálnu infekciu a musela som si robiť výplachy a užívať lactofeel gél. Príznaky stále neodznelo, tak akurát telefonicky riešim s centrom, čo ďalej 😔

toncka13
autor
19. okt 2018

@e1i to sa kludne môžeš pridať k nám.✊✊✊

toncka13
autor
19. okt 2018

@elimu neboj,bodka je v maternici dobre chránená,hlavne je,že to liečiš.dobre to dopadne.mas už detičky??

elimu
19. okt 2018

@toncka13 No neviem, ja sa bojím, či som si ju tými vypláchnite nemohla vyplaviť, aj keď mi tvrdili že nie. A keď mi ju vkladali, tak prechádzala cez to infekčné prostredie, tak čo ak chytila infekciu a neprežila 😔 Je to ťažké. Už sa snažíme 8 rokov a deti ešte nemáme.

toncka13
autor
19. okt 2018

@elimu určite sa nič nestalo,a klapne to.ha už jedno dcérku mam,má 3 roky ale chceme ešte jedno.ja tiež dufam,že nám to tento krát vyde.

elimu
21. okt 2018

@toncka13 Ahoj, ja som včera krvácala, dnes spinim, aj v piatok som spinila, ale dnes som testla a je tam 👻. Ale nejako sa ešte neviem tešiť, viac sa bojím.

luciam11
21. okt 2018

Ahojte babule, ja idem 23.10. na vklad, 2 blastocysty

toncka13
autor
21. okt 2018

@luciam11 super tak to budeme skoro na rovnako.ja idem zajtra ❤️

toncka13
autor
21. okt 2018

@elimu
@elimu super.to vyzerá veľmi dobre,rob si test každý deň a keď bude čiarka silnieť tak je všetko ok👍👍👍😍

toncka13
autor
21. okt 2018

@elimu inak si myslím,že to nieje žiadny duch ale krásne pozitívny test❤️

elimu
21. okt 2018

@toncka13 Vieš čo, ja už neviem, hotová som dnes. Poobede som zas začala krvácať. Zatiaľ to stále nie je tá silná tmavá krv, ale krvácam😔 Normálne uvažujem, či ten test nebol zlý. Zajtra idem na krv do centra,nebudem čakať a uvidíme. Moje prvé dve // po 8 rokoch, tak by mohli zostať. Veľmi by sme sa tešili. No ale uvidíme, čo bude.

toncka13
autor
21. okt 2018

@elimu drzim ti strašne palce✊✊ja si pamatam na moje prvé //tiež to bolo po 5 rokoch.

luciam11
21. okt 2018

@toncka13 jeeej,drziiim silno siiiiilno palceky 🤗

toncka13
autor
22. okt 2018

@luciam11 transfer úspešne za mnou.all inklusive,asisten hatcing a embrio lepidlo.pevne verim,že o 9 mes.bude takto mal bodka plakat❤️❤️❤️

elimu
22. okt 2018

No dievčatá u mňa to vyzerá na biochemické tehotenstvo. Hodnota HCG na 10dpt len 25,7..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre