Kto ide tento mesiac na umelé oplodnenie?

zuzicek88
3. feb 2015

umele oplodnenie tento mesiac,najde sa tu niekto?

mistymay33
18. feb 2015

@zuzicek88 Ahoj. Ako pokračuješ v stimulácii?

zuzicek88
autor
18. feb 2015

@mistymay33 Ahoj moja,no co ti poviem,najskor som slabo reagovala na tu stimulaciu,teraz je to uz v pohode,no chodim na kontroly do NR a ja neviem,akurat dnes som bola,rano doktorka povedala,ze pravdepodobne v piatok uz pojdem na odber,ale ze este sa uvidi podla krvi,ze zavolaju a ked sestriska volala,povedala mi,ze zajtra mame ist este na ultrazvuk aj krv do ba,lebo ona sa boji,aby tie vajicka neprezreli,ze zajtra sa rozhodne kedy odber ci v piatok,alebo cez vikend,no divne mi to je,ked ta injekcia sa ma pichnut 36 hodin pred odberom,potom ako by som mohla ist v piato? no uvidime co zajtra povedia

mistymay33
18. feb 2015

@zuzicek88 Fíha tak sa ti to pekne zamotalo. Ale neboj, dobre to dopadne, však uvidíš čo ti povedia zajtra. A kolko folikulov maš?

zuzicek88
autor
18. feb 2015

@mistymay33 vies co,ja ani neviem,furt to memi,mam niekolko velkych a este aj male,uz mam s toho naozaj chaos

nelka79
18. feb 2015

ahojky. ja som mala vcera opu a mala som 5 oocytov a dnes som mala volat tak 4 sa oplodnili. trocha sa bojim, ze je to malo ale pevne verim a dufam ze zabojuju 😉

mistymay33
18. feb 2015

@nelka79 Neboj. Nezalezi na kvantite ale na kvalite. A 4 nie je Az tak malo.

1pata
19. feb 2015

Mna čaká o vikende odber, tak nech už to mám za sebou. Chodím do GF

nelka79
19. feb 2015

@1pata drzim ti palce. aj mna caka vklad. chodim do gyncare. tak aspon mozme spolu cakat 😉 a potom testovat....

1pata
19. feb 2015

dufam, že to testovanie bude uspešne, držím ti palečky.

zuzgas001
19. feb 2015

ahojky ja picham didhereline a v druhej menopur a v piatok kontrola kolky den uz stimulujes my uz 11DC

zuzgas001
19. feb 2015

@mistymay33 ahoj ja nastastie nemiesam. ale uz sa nam to krati zajtra ideme na kontrolu, asi uz poslednu 🙂

mistymay33
20. feb 2015

@zuzgas001 Ahoj. Tak čo, ako si dopadla? Ja som dnes bola tiež na kontrole, zatial len na druhej. Folikuliky mi pekne rastu 🙂

mistymay33
20. feb 2015

@1pata Ahoj. Aj ja chodím do GF. Dnes som bola na kontrole a o par dní ma čaká odber vajíčok. Kolko máš ty folikulov? Potom napíš ako si znášala odber 🙂 Držím palce, nech všetko dobre dopadne.

zuzgas001
20. feb 2015

@mistymay33 Ahoj celkom dobre sme dopadli rasttu rastu len este musime ist na jednu poslednu kontrolu a ideme na to 🙂

1pata
20. feb 2015

@mistymay33 aj ja som bola dnes na kontrole a v pondelok idem na odber. No možno sme sa tam aj videli 🙂

zuzicek88
autor
20. feb 2015

@mistymay33 ahoj zajtra idem na odber vajicok kooonecne,normalne sa uz tesim

mistymay33
20. feb 2015

@1pata Je to mozne 🙂 Ja idem v pondelok rano na dalsiu kontrolu... tak sa tam mozno stretneme.

mistymay33
20. feb 2015

@zuzicek88 To ti verim. Ani ja sa uz neviem dockat. Drzim ti zajtra palce nech všetko dobre dopadne.

zuzicek88
autor
20. feb 2015

@mistymay33 dakujem krasne

1pata
20. feb 2015

@mistymay33 chcela som sa spýtat, či ti bol ponuknuty aj ten prístroj, či ho využijete? ako dlho chodíš do centra?

zuzgas001
20. feb 2015

baby prosim nemate niektora skusenost som 11 den stimulacie cize cca v utorok ma caka odber vajicok ale od vcera citim svrbenie palenie, mam aj vytok. neviem co mam robit ☹

mistymay33
21. feb 2015

@1pata Ahoj. Ponuknuty mi bol asi len v takom style ze som dostala od lekarky taky letak a cennik. Inak zatial mi nikto nic nehovoril o tom. Vobec neviem zatial ci ho budem chciet alebo nie. Ale s mm sme sa predbezne dohodli, ze všetko co ponuknu si zaplatime navyše a budeme veriť lekárom ze sa to oplati. Radšej zainvestujeme teraz a mozno zvysime sance, ako keby sme mali platit potom zase za vsetko keby to nevyslo a museli by sme to absolvovat este raz.

mistymay33
21. feb 2015

@zuzgas001 zavolaj gynekologycke alebo do centra. Moze to byt mykoza, na to su kremy ktore zaberaju hned...

mistymay33
21. feb 2015

@1pata do Gf chodim necele dva roky.

1pata
21. feb 2015

@mistymay33 my chodíme necely rok, 2x sme absolvovali insem. a nevyšlo to a teraz sme sa rozhodli pre prve a posledne umel. Určite by sme boli radi keby to vyšlo.

mistymay33
21. feb 2015

@1pata mne nevysla 3 krat inseminacia tak sme sa rozhodli pre umele. dufam ze aj pre mna bude prve aj posledné, ze sa to hned podari 🙂 Vy budete vyizivat embryoskop? Kolko embryi si das vlozit?

1pata
21. feb 2015

Embryoskop nevyužijeme, najprv sme chceli, ale nakoniec si dáme predlženu kult. teda vloženie na 4 - 5 den.Za ten prístroj vela penazí a zvyšuje sa tam šanca len o 10percent . A kolko si dáme vložit, tak nad tym stále rozmýšlame, určite sa musíme poradit aj z embryologom, nakolko my už jedno máme. A vy už ste rozhodnuty kolko si vložíš?

zuzicek88
autor
22. feb 2015

@mistymay33 ahoj no to boli nervy ,odber nic moc,zostalo mi len jedno jedine vajicko,no dnes rano som sa dozvedela,ze sa oplodnilo a zajtra ideme na vklad,taka som stastna,hrozne som sa bala,ze co ak sa neoplodni

mistymay33
22. feb 2015

@zuzicek88 super! !! Gratulujem. Urcite všetko dobre dopadne. Ako prebiehal odber? Narkoza bola v pohode? Nebala si sa jej?

mistymay33
22. feb 2015

@1pata Nie este sme sa definitívne nerozhodli. Ale mm chce aby sme urcite vlozili len jedno a aj ja sa k tomu prikláňam ale všetko uvidime po odbere a po porade s embryologom. Predĺženú kultivaciu by sme chceli vyuzit aj my.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre