Kto ide tento mesiac na umelé oplodnenie?

zuzicek88
3. feb 2015

umele oplodnenie tento mesiac,najde sa tu niekto?

ella_ell
25. mar 2021

@susangha ano starsia je konverzacia co si jedla v tehotenstve myslim pises tam ze netreba jest nepasterizovane veci plus mam zvysene cytokiny a to ze mi spôsobilo prvy potrat a ja medrol a kortikoidy nechcem ze mam schudnut

susangha
26. mar 2021

@ella_ell jaj ano... Davala som si pozor na tie nepasterizovane produkty, ziadne surove susene maso (prosciutto) bo hrozí listerioza a salmonela..
Napríklad pozor na niektore bylinky, vyvolávajú potrat, pozor aj na zazvor.. je toho viac.. daj si do Googlu nevhodne potraviny pre tehotne a dosť sa docitas. Treba sa zdravsie stravovať .. hodne zeleniny som papala. Ci surovej či pečenej... Na ranajky ovsenne vlocky...tych s sa nevedela dojest... Ale telo to napovie na co máš chuť si daj s mierou... Male davky viac krat denne... Vela pohybu.. prechádzky a veeeela vody
Uz si tehotna? Ci sa pripravujes na ďalšie tehu?

ella_ell
26. mar 2021

@susangha bola som teraz pred par dnami na vklade tak snazim sa pae dni vegetit 3,4 a potom uz aj prechadzky atd dakujeeem

susangha
27. mar 2021

@ella_ell inak pred vkladom aj par dni po vklade je dobre veľa piť a ananas bo obsahuje bromelain.. podporuje to uhniezdenie... Ale verim ze to uz vyjde. Držím palce 😉 daj pak vedieť...

mkatkam
6. máj 2021

ahojte prosím vas nezistoval si niekto ako to je to s očkovaním proti korone a umelym? Odporúčajú to? Vdaka za infosky. Budem volat aj do mojho centra len som zvedava, ci uz to niekto riesil

eetynka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dejna_
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bocianoviny
26. júl 2022

@mkatkam Ak rešpektujú závery renomovaných zdrojov, tak odporúčajú. Na Slovensku tá kampaň pre tehotné nebola veľmi organizovaná ani viditeľná, ale na Fb @bocianoviny máme obrázky, ako sa to robilo napr. v Rakúsku, pretože počet potratov a predčasne narodených detí a komplikácií v tehotenstve covid šťatisticky zvyšuje významne. Držíme palce. 🍀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre