Ktorá klinika v Bratislave je najlepšia?

alicap88
29. jan 2015

Ahojte baby, hľadám tu najlepšiu kliniku v Bratislave. Viete mi poradiť ? S priateľom máme problém pri otehotnení , takže hľadám aj odborníkov aj kvalitnú kliniku.

Ďakujem.

oladuna
29. jan 2015

Tie kliniky su v podstate take iste.rozdiel je len v publikovanych percentach uspesnosti.treba si vyhladat statistiku za posledne publikovane obdobie. Ja by som ti vedela poradit s najlepsou klinikou v Europe ktora ma 69% uspesnost s IVF. ak chces kontakt tak mi daj vediet.

veramo
29. jan 2015

Ahoj, treba ist do Čiech - Reprofit Brno alebo Gynem Praha.

candour
29. jan 2015

kedze sa pytas na Ba nie na CR tak ja som v repromedica a som tam spokojna, aj ked sa mi to zatial nepodarilo vsetky baby ktore tam boli od jari so mnou na vkladoch na izbe otehotneli na prvy krat..ale treba pocitat s tym ze v ba su zrejme aj najdrahsi

dejna0412
29. jan 2015

ja som chodila do Ba Iscare,mala som docenta Valkyho,nikdy viac,zakazdy krat nieco idne povedal,ked robil ultrazvuk tak som myselala,ze od bolesti zmrem:(bohuzial ziaden cit:(Teraz prechadzam do Reprofitu.....

pepca28
29. jan 2015

Ahoj,toto nie je veľmi dobrá otazka,lebo každý ti bude odporucat to centrum,kde sa zadarilo...🙂...takže.Jediné internet, a dalej zvaz finančné možnosti,a radšej si takto vyber...každé centrum je osobité...

emilly76
5. feb 2015

Ahoj, ja som začala chodiť do Gynfivu, ale nemala som dobrý pocit, lebo hneď ma posielali na laparoskopiu, alebo prefuky. Veľa zámych ma presviedčalo nech skúsim Brno - Reprofit, neľutujem ani na sekundu, že som sa takto rozhodla. Úplne iný prístup a žiadnu laparoskopiu nemusím podstúpiť. Ten prístup je k nezaplateniu a to Ti dodá veľa odvahy a kľudu a to je základ, aby si bola spokojná a otehotnela 🙂
Držím palce, aby si sa dobre rozhodla. Konzultácie sú zdarma, tak skús a sama uvidíš ako to budeš cítiť.

alexandra2222
8. feb 2015

ziadna, rovno chod do brna. ja odporucam helios

mkatkam
8. dec 2018

@emilly76 tiež som spokojná s reprofit.predtym som bola 2 ivf a 1 KET v gynfiv bratislava.odorucam ist rovno do Brna.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre