Máme ísť na druhé IUI?

15. okt 2022

Ahojte potrebujem poradit ci ist na druhu iui? Prva sa nam nepodarila😔 ja mam protilatky proti spermiam ale hranicne hodnoty, manzel zlu morfologiu 1% ale po 3 mesiacoch uzivania vitaminov mal 3% aj dalsie hodnoty sa zlepsili aj ked tie boli dobre aj pred tym. Skusit este raz vraj druhe je väcsia sanca alebo zbytocne vyhodene peniaze?

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nnnuuunnn
15. okt 2022

Nešla by som, nechala na náhodu.

autor
15. okt 2022

@bilberryday ked sa neviem rozhodnut ci ist alebo nie, tak ju asi lekar odporucil. Lenze ja potrebujem skusenosti zien kedze som sem napisala.😊

stellarstar
15. okt 2022

Ivf

autor
15. okt 2022

@nnnuuunnn dakujem len ta nahoda sa nedari🤪

autor
15. okt 2022

@stellarstar mas skusenosti podarilo sa vam lvf?

hederamonstera
15. okt 2022

Nam vysla druha iui s manzelovou 1% morfo ;)

luccija
15. okt 2022

Niekde som citala, ze sanca uspechu je 25 ci 30% isla by som radsej na IVF

autor
15. okt 2022

@hederamonstera jej super blahozelam aj si citila nieco alebo to bolo prekvapenie?

sofinkasofinka
15. okt 2022

Nám vyšlo druhé ivf, zo zmrazených embryí, šancu dávali nižšiu

dadis
15. okt 2022

Nam sa podarilo na 3.pokus IUI, nam vsak ziadny problem nenasli, len sa nam za 3 roky nepodarilo prirodzene 🤷‍♀️

e1i
15. okt 2022

Potrebujes obist problém s protilatkami proti spermiam, co sa da cez ivf a oplodnovacie metody. Iui podľa mňa úspešne nebude skrz to

iorika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
17. okt 2022

@iorika dakujem rozhodli sme sa ze este jedno iui skusime a koncime snazenie. Nech je to tak ako ma byt. Ani do ivf uz nepojdeme vobec. Takze tento tyzden posledna sanca hop alebo trop.

sparkling
17. okt 2022

Protílatky proti spermiam mas zistene postkoitalnym testom alebo na reproimuno, to znamena bunkovu imunitu?

rebecca999
18. okt 2022

Cauko my mame tiez prvé neúspešne iui. Bez stimulácie(len ovitrelle a utrogestan). Teraz ideme ďalšiu s letrozolom ovitrelle a utrogestan. Záleží čo indikovala dr. V tých protilatkach sa vôbec nevyznam a neviem do akej miery to môže byť problem ale čo sa týka morfo ak máte 3% je to super málokto dnes ma takú morfo. Je kvantum muzov s 1% ba menej. Môj mal 1% a s vitaminmi sme to dali na 2% ale ma veľký počet spermii takže to nieje problem. Tiež iui ma len 10-15 % úspešnosť takze malokedy vyjde na prvý krat. Ja dávam tomu ešte jeden vystrel a ak nie tak ivf. Ale ja mám nízke amh a nemám vela času. Aj preto. Ak nemáte iné problémy a dr povedala že tie protilátky niesu katastrofické a dá sa to aj iui tak skúšajte. A ak indikuje že to je zlozite a nepojde to šla by som hneď do ivf.

autor
18. okt 2022

@sparkling ahoj vysledky krvi a potom sme mali aj ten test. Je v tom rozdiel?

autor
18. okt 2022

@rebecca999 ja som bez stimulacie a do druheho idem bez stimulacie len ovitrelle utrogestan protilatky mam vraj hranicne hodnoty ma byt do 60 a ja mam 67 tak neviem. Ano aj manzel mal morfo 1% ale po 2 mesiacoch uzivania vitaminov sa mu zlepsilo na 3%. Aj nas tlaci cas mame uz svoj vek ale ako som pisala este tu jednu sancu tomu dame a dalej to uz neriesime. V novembri ideme do tatier na 3 tyzdne tak ak sa nepostasti aspon si uzijem turistiku.

sparkling
18. okt 2022

Rozdiel je v tom, ze ak to mas zistene postkoitalnym testom tak spermie neprejdu cez krcok, cize ani nedôjde k oplodneniu vajíčka. .
Ak ide o bunkovu imunitu zistenu na reproimuno, tak tvoje telo bojuje proti zarodku ako takemu.

autor
18. okt 2022

@sparkling aha takze ani nemame sancu aby sa nam iui podarilo?

rebecca999
18. okt 2022

Juj bodaj by sa Vám zadarilo ❤️

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
19. okt 2022

@rebecca999 ahoj dakujeeeem... tak zajtra drz palceky ideme nato dnes 9dc folikul 18.5mm pichnuty ovitrele. Uz len mat stasticko zajtra🙏🙏🙏🙏🙏

autor
19. okt 2022

@rebecca999 ty kedy ides a kde na dalsiu iui?

rebecca999
19. okt 2022

Ejha ako skoro však? Drzim palce! Ja idem na budúci týždeň ale deň ešte neviem podľa folikulov ako nárastu. Celkom som nervozna 😀 ale ty asi tiez.

autor
19. okt 2022

@rebecca999 no mne tak skoro a rychlo rastu snad to bude dobre. Vies co snazim sa nebyt ale somto sa neda nato nemysliet. Ale som nastavena tak ze bude tak ako ma byt.

rebecca999
19. okt 2022

A máš nízke amh? Mne rastu tiez rýchlo.

autor
20. okt 2022

@rebecca999 o amh mi nehovorila doktorka nic😯 tak bud mi to nerobila alebo je to v poriadku

rk123
20. okt 2022

boli sme na 6iui 🙈 obaja vysetrenia v poriadku nikto nevie preco sa nedarilo. uz by som tak vela iui neabsolvovala, vyslo nam prve ivf zbytocne som len stracala cas.
ale druhe by som este skusila na tvojom mieste ☺️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre