Predoperačné vyšetrenie pred IVF

11. máj 2021

ahojte prosím vám to interné predoperačné vyšetrenie, odbery krvi a ekg ste absolvovali u svojho obvodného lelára? alebo treba k internistovi?

sally001
11. máj 2021

Ak ma obvodny nato papier tak ti to moze spravit...

januska1905
11. máj 2021

Mne to vsetko spravila obvodacka

luckalukas_1
11. máj 2021

mne obvodna zobrala krv, na ekg som bola u internej dr

adara777
11. máj 2021

Interné

karinaaaa
11. máj 2021

Niektoré obvodne to robia niektoré nie.

mikasz
11. máj 2021

Internista

matulka82
11. máj 2021

idealne je to na internej, kde si to urobia na komplet , cize aj odbery aj ekg, obvodni lekari casto neurobia kompletku ako sa vyzaduje a potom "dorabaju " internisti, cest vynimkam 😉

weja07
12. máj 2021

Mne to spravila všetko moja obvodná. Skús sa opýtať ci má na to povolenie a ak nie, tak musíš na interné.

abbies
12. máj 2021

kvr obvodná, ekg interná, ale len preto, že vtedy obvodná nemala svoje egk.

janetinka27
12. máj 2021

bola som v piatok na predoperacnom na gyn. zakrok, nie sice IVF. robil mi to internista, neviem odkial si, ale v mestach byva kopec internistov, objednas sa a hotovo. vyhodu urcite vidim v tom, ze internista si pozrel vsetky moje papiere a zhodnotil ich, co je vlastne dalsi odborny nazor, ktory ma pre mna cenu. ale musela som si doniest vysledky krvi a kartu so sebou.

autor
15. máj 2021

@weja07 pýtala som sa a že to spraví obvodná,...prosím ťa a čo všetko to zahŕňalo? okrem teda odberu krvi a ekg ?

autor
15. máj 2021

@januska1905 a čo všetko okrem ekg a odberu krvi robila?

weja07
15. máj 2021

Krv, ekg, moč, tlak, zhodnotenie zdravotného stavu a také klasické otázky ako pri preventívnej prehliadke. Kedy ides?

autor
16. máj 2021

@weja07 kázali mi týždeň pred ms tak asi pôjdem niekedy budúci týždeň

weja07
16. máj 2021

Dobre. Držím palce 👊🙏🍀

autor
18. máj 2021

@weja07 dakujem 🙂 a ozaj v tých papieroch čo mi dali je aj nejaký zoznam čo si zobrať a je tam že nočná košeľa ..to tam nedávajú nejakú erárnu? :D ja žiadnu doma nemám :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre