Predoperačné vyšetrenie - EKG

heltova9
8. nov 2023

Ahojte prosím vás , mám v správe , že predoperačné vyšetrenie nemôže byť staršie ako 3 týždne, ale na internom majú dovolenku, keď potrebujem robiť vyšetrenie EKG a tak mi ho spravili skôr, ale to už bude 4 týždne. Na internom povedali, že by mi to malo platiť, máte s tým skúsenosť? Bojím sa aby nebol potom problém, Dakujem

egonsk
8. nov 2023

ja som mal operaciu v celkovej anestezii a vysledky nesmeli byt starsie ako 14dni. EKG mi natocila moja obvodacka, tvoja to nerobi? Aj odbery vsetky potrebne porobila a o 2 tyzdne som uz lezal na stole a usmieval sa na anesteziologicku 🙂

lulu2014
9. nov 2023

@heltova9 idealne si zistit tam kde ides na opku.

isis234
9. nov 2023

@heltova9 predoperačné vyšetrenie robí aj obvodný lekár. Spýtaj sa ho. Ak by nerobill, poradí kam na vyšetrenie.

heltova9
autor
9. nov 2023

@isis234
@isis234 môj nerobí, spravili mi na Tom internom a povedala sestrička, že by mi to malo platiť aj ten mesiac, tak neviem. Spýtam sa najlepšie tam kde idem na operáciu teda, ďakujem

heltova9
autor
9. nov 2023

@egonsk nie obvodná to nerobí, nemajú momentálne EKG, ale nechceli mi aj tak nič spraviť,len krv

puertorico
9. nov 2023

zavolaj na nejakú kardiologiu, u nás je tiež amb na EKG a ľudia chodia bez objednania , len s výmenným lístkom. výsledky majú na počkanie .

egonsk
9. nov 2023

@heltova9 tak ti moze EKG natocit aj iny lekar, ktory k tomu ma vybavenie, niekedy staci zaklepat o dvere vedla, alebo sa opytat sestricky, kto najblizsie ma k tomu pristroj. Ak mas vypisany papierik, ze ti treba natocit EKG, tak ti to spravi ktokolvek, kto bude mat ochotu a cas.

janickazaryb258
9. nov 2023

Ahoj, hlavne hneď po operácii určite odporúčam nasadiť liek Wobenzym. Je ideálny po akomkoľvek zásahu. Pomáha hojiť rany a urýchľuje rekonvalescenciu. Po akejkoľvek operácii by som sa bez neho hojila oveľa dlhšie.

isis234
10. nov 2023