Prvé IVF koncom roka 2011. Budete mať tiež?

linda81
19. sep 2011

Dobre ranko dievcata, po vsetkych negativnych testoch, sklamaniach a diagnostike nas caka 1 IVF.Trocha s tym este tak vnutorne bojujem, ale ako mm hovori, je to predsa realna sanca.Tak snat vyjde na 1x.Kto sa chysta cca v tom case ako my?

alica311
14. dec 2011

ahojte dievčence, ozývam sa vám po týždni, viem, že som slúbila, že dám vedieť, či čiarka na tehu teste slabne alebo silnie a slabla. Vyplakala som druhé čierne more, celý týždeň som bola v stresoch, ale do Heliosu som dnes išla zmierená zo zlým koncom, ktorý sa však naštasie nekonal. Bábo už bolo vidieť na ulz. a malo 31mm 🙂 🙂 🙂 Krajko sa ma pýtal, ako sa mám, tak som mu povedala o mojich zážitkoch s tehu testami. Bol zlatý, hneď ma ukludnil, že nič sa nedeje a všetko zatiaľ vyzerá v poriadku, ale preistotu, aby som bola pokojnešie urobili mi ešte hcg a o tretej mi volali, že to pekne rastie a sestrička sa smiala, že už nech dám ruky od tehu testov preč. Tak som posledné dva pred chvíľou vyhodila do koša, a som povedala, že viac si ich robiť nebudem, tak toľko o mojich zážitkoch s tehu testami.
@porinka Gratulujem k // krášnym čiarkam 🙂 🙂 🙂
99azura99 Tak moja, ako sa máš, dúfam, že všetko ok? drž sa
Ostatným kočkám, čo čakajú na // silno držím palčeky 🙂 🙂 🙂

dandy914
14. dec 2011

@porinka uprimne, na hovno. som strasne nahnevana a ked si predstavim, ze nemame ziadnych mrazacikov a cele znova to mam podstupovat je mi na bliti. vsetci sa ma doma snazia rozptylit a to mi lezie este viacej na nervy. netestovala som, ja som mala len dva testy, tie boli negativne a viacej som si ich uz nekupila. inak ziadna zmena, zatial nemam mrchu a ani ziadne priznaky na nu. hihi, mozno motyka vystreli a v piatok to bude pozitivne. ale neviem ci som az taky optimista aby som tomu verila. zajtra idem do roboty, nech sa nemusim doma zozierat, uz sa tesim na kopu roboty co ma zavali. 😀 😀 len neviem ako rano vstanem, kedze som tyzden vstavala o 11.00. to bude este zaujimave. 😝
a ty ako sa mas? bublinky posluchaju?

porinka
14. dec 2011

@alica311
výborne...som tŕpla, čo je s tebou 😕 takže máš v sebe krásnu fazuľku, koľký si tt???

porinka
14. dec 2011

@dandy914
bublinky sa majú u mňa určite all inclusive 😀 😀 😀 😀 akurát ma bolí uzlina pod sánkou, ďasná a nejaká som slabá...dúfam, že na mňa nič nelezie, na noc si uvarím lipový čajík a na večeru cibuľu s cesnakom 😉

dandy914
14. dec 2011

@porinka tak sa pekne setri a naberaj silu, nech je bublinkam len dobre. 😉 a lipa sa moze? niekto to tu tusim pisal, ze v tehu pozor na bilinky.

alica311
14. dec 2011

@porinka dnes presne v 5tt, o týždeň idem na kontrolu, snažím sa už nestresovať, ale vo vnútri sa stále trošku bojím, aby všetko dopadlo, tak ako má, lebo keď som si tento úžasný týždeň čítala, čo všetko môje spôsobovať zlá morfola spg, tak mi nie je všetko jedno. Ale strašne sa s mm tešíme 🙂 🙂 🙂 A ty ako, kedy ideš na kontorlu, zatiaľ všetko ok?

dandy914
14. dec 2011

lipu som tu nenasla, tak sa asi moze. http://www.ekoporadna.sk/poradca-ekospotrebitel...

porinka
14. dec 2011

@dandy914
moja, môže sa...

dodina55
14. dec 2011

@dandy914 ja som si dala to PICSI ale sama neviem co si mam o tom mysliet. moj doky ju ponukal dva dni pred mojim OPU, takze mas pravdu je to novinka...mne doktor nevysvetli nic, ale citala som o tom a ze vraj to oddeluje zrele spermie od nezrelych co nejak nie je normalne pri ICSI vidiet.ja som si to dala len koli tomu ze som bola nestastna z toho ze davame metodu ICSI, ale tak som sa bala ze sa mi bez toho neoplodnia....

porinka
14. dec 2011

@alica311
ja idem ešte v piatok na krvičku, 2x...a koľko si mala hcg? kedy si mala prvý deň poslednej mrchy?

porinka
14. dec 2011

@dandy914
ja som bola tuším na začiatku každého tehu takáto "načichlá", asi mi mimi nabúrava imunitu či čo ☹

dandy914
14. dec 2011

@dodina55 tak robi sa to uz aj na SK? a kam chodis do centra?

alica311
14. dec 2011

@porinka To som sa nepýtala, sestrička mi len povedala, že je to pekné prosperujúce tehotenstvo a že si nemám robiť tie domáce testy a ja som sa už nepýtala, nechcem to vedieť, pretože potom len hľadám na nete, či je to dobré alebo zlé. Ja som totiž taký večný pesimista, a potom len vyvádzam blbosti 🙂 Poslednú mrchu som mala 9.11. prečo?

dandy914
14. dec 2011

@porinka aspon mas o dovod viacej lezat v posteli a setrit sa. a clovek je aj unaveny zo vsetkych tych hormonov a stresov, tak na neho asi lahsie nieco skoci.

porinka
14. dec 2011

@alica311
ja 10.11, takže budeme rovnako tehu podľa tabuliek...teda ty o jeden deň popredu....a možno aj spolu budeme rodiť 😀

dandy914
14. dec 2011

@alica311 no vidis, nakoniec to dobre dopadlo. drzim palceky aby to pokracovalo uz len dobre a nemusela si sa uz zybtocne stresovat. 😉

cmelica
14. dec 2011

@alica311 to je super spravicka 🙂 🙂 moooc sa tesim s teboua este viac gratulujeeeeeeeeeem 😀 😀 posielam velike objatie 😵 😵

alica311
14. dec 2011

@porinka No, už aby to bolo. Vždy som hovorila, že tehotenstvo si budem užívať od 1 dňa, ale teraz by som najradšej bola, keby tých 8 mesiacov rýchlo ubehlo a bábo spinkalo doma v postieľke. No čo už, čaká nás dhlá cesta...

alica311
14. dec 2011

@dandy914
@cmelica ďakujem vám dievčatá, som rada, že tu na MK su také skvelé kočky, naozaj to človeku pomáha, keď sa má komu vykecať a nejlešie niekomu, kto vás dokáže pochopiť 🙂 🙂 🙂

porinka
14. dec 2011

@alica311
neboj, budeme si to užívať až do konca a dočkáme sa mimi v postieľke... 😀

in131
14. dec 2011

Som nahnevana ze mi neponukli picsi! ☹☹

dandy914
14. dec 2011

@in131 preco?

in131
14. dec 2011

@dandy914 citala som si ze pri tejto metode je vacsia uspesnost. Nam neostal ani jeden mrazacik zle sa vyvijali. Ma sice dvoch drobcekov brusku, ale neboli tiez jednotkove. Ale verime ze v brusku su ti pravi.

porinka
14. dec 2011

@in131
určite sa v tvojom brušku majú ultra all inclusiv, budeš mať dve krásne deťúrence!!!! 😀 😀 😀

in131
14. dec 2011

@porinka tie dva tyzdne sa hrozne vlecu.

dodina55
14. dec 2011

@dandy914 SPLN kosice 🙂 myslim ze v brne to uz robia tiez

dodina55
14. dec 2011

@in131 kasli na to. myslim ze som bola prvy pacient ktoremu to spravili tu v KE a to centrum ma uspesnost aj bez toho. vobec by som sa tym netrapila! inac mne to neponukli to ja sama som si to naordinovala 😉

in131
14. dec 2011

Inak ktore centrum ma najvacsiu uspesnost? 🙂

dodina55
14. dec 2011

@alica311 moja to je super!!!!!!! tak vidis si nam dala priucku cakatelkam...ze na co je asi toto sialene testovanie.
tesim sa s tebou😉 pekne oddychuj a uzivaj si ten krasny pocit.

porinka
14. dec 2011

@in131
mi hovor...je to nekonečné... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre