Reprofit Brno

any14
25. jún 2023

Dobrý večer, plánujeme prevoz zmrazených embryí do Reprofit Brno. Čítam samé chvály, no i napriek tomu, nájde sa tu niekto, komu nevyšli IVF ani v tomto centre? Chcela by som mať reálnejší pohľad, nech nie som veľmi sklamaná potom. Ďakujem.

drobcek26l
26. jún 2023

@any14 u nás v rodine švagrovci. Boli 5x v ZA a nevyšlo. 6x išli do Brna nevyšlo. Povedali si že posledný krát idú siedmy opäť do Brna a zatiaľ sú v 9tt.
Čo hovorili že ak môžu porovnať starostlivosť a záujem o pacienta tak Brno je sto a jedno v porovnaní so ZA

any14
autor
26. jún 2023

@drobcek26l Ďakujem za odpoveď.

soraya004
26. jún 2023

Ja som bola v Brne v reprofite na 1. Ivf a nevyšlo. A teda tiež som tam išla lebo tu to všetci hrozne vychvaľujú, ale ja som tam zas tak spokojná nebola, a nie kvôli tomu, že sa nepodarilo.
Mala som soft, 7 vajec, ani jedno nám neprežilo do 6.dňa.
Keď som si v deň odberu chcela dohodnúť metódu selekcie spermií, aby sme zvýšili šance, poslali ma doprdele, že to sa malo riešiť už na konzultácii, keď mi doktor pripravoval protokol.

any14
autor
26. jún 2023

@soraya004 Dakujem za odpoved. Nemate teda dobru skusenost🤔😒

soraya004
26. jún 2023

@any14 neviem, či by som to úplne označila za zlú skúsenosť. Každému vyhovuje niečo iné, v zásade prístup bol dobrý, ale v inom centre na svk sme s manželom spokojnejší.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre