Reprofit Brno verzus IScare Martin

andrea_r016
6. apr 2022

Ahojte žienky, vedeli by ste mi povedať dôvody, pre ktoré ste si vybrali tieto CAR? Potrebujem troška nakopnúť v rozhodovaní? Chodím do GF Žilina a chcem zmeniť centrum. Iscare mám 10 minút od domu, čo by bolo fajn, ale bojím sa ďalšieho neúspechu a preto rozmýšlam a prikláňam sa skôr k Brnu Reprofitu. Láka ma to tam viac ako tu na Slovensku. Raz som len bola tehotná aj to sa skončilo MA. Ostatné vklady 3x nevyšli. Koľko Vás to asi vyšlo v Reprofite? Viete mi povedať, ako je to s mrazením embryi? Mrazia iba najvyššej kvality?

simca35
6. apr 2022

Adi, ja ti môžem len odporučiť IScare MT, ja som sa tam rozhodla prestúpiť s gynfivu(však vieš) a je to to najlepšie čo som mohla urobiť. Doktori tam sú za mňa TOP. hľadali príčinu, venovali sa mi, nemala som pocit, žeby im išlo o peniaze. Odporúúčam ísť vyskúšať vstupnú konzultáciu a tak sa rozhodni. MY sme si hneď tam povedali, že ideme do toho lebo fakt ten prístup bol skvelý 🙂 ... S Brnom nemám skúsenosť, ale veľa žien chváli. 🙂 Držím ti strašne palce 🙂

rachel36a
6. apr 2022

Bola som aj v RF Brno aj v Iscare MT...za mna jednoznacne Iscare

petranelkova
10. apr 2022

My sme sa vdaka kamoske dostali k Iscare a teda som rada, ze prave sme sa na tuto kliniku obratili. Vdaka nim mame Matuska, ktory nam denne robi velku radost. Ono ja uz na zaciatku, ked sme isli na konzultaciu tak som vedela, ze na tejto klinike aj zostaneme, vyhovoval nam pristup doktorov, to ako k tebe pristupuju, vysvetlia 🙂

petranelkova
10. apr 2022

@andrea_r016 ved ak by si si chcela popisat o tomto tak kludne mi aj spravu napis a pokecame jak to bolo u nas 🙂

zorkahorka
13. apr 2022

Iscare neviem, nemsm skusenost. Reprofit ano, otehotnela som na prvy sup.cennik bol podobny heliosu v cr

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre