Skúsenosti s KET s darovanymi ebryami v GYN FIV BA?

samrolka2019
4. okt 2019

Ahojte, zvazujeme s manzelom vklad KET darovanych embryii v GYN FIV. Hladam mamicku ktora ma z GYN FIV darovene babatko. Chcela by som sa na par veci spytat. Dakujem

jodo27
8. sep 2021

@efran gratulujem 🙂 aká je? podobá sa na vás? napíš mi do sukromnej ak chceš, velmi ma to zaujíma, ako to vnímaš!

efran
28. sep 2021

@jodo27 veľmi sa podoba na našu starsiu dcerku a tiež je to taký maly mix nás oboch 😉👨‍👩‍👧‍👧

jodo27
15. jan 2022

@samrolka2019 môžem sa spýtať, kvôli sebe. DE sa vytvorilo pre vás, alebo to bolo už zamrazené DE z nejakého predošlého IVF ? Ďakujem

butterfly333
16. jan 2022

@jodo27 to embryo DE je už zamrazene bola som tak 2x na vklad s DE no neúspešne u nás 😔 idete do DE?

jodo27
16. jan 2022

@butterfly333 no pani hore spominala že ma babatko z DE. Áno my plánujeme DE už zamrazené z predošlých IVF. Aké si mala výsledky? Akoto že to nevyšlo už 2x ? :( my práveže dúfame, že toto je ľahšie vyjde ako klasika IVF

butterfly333
17. jan 2022

@jodo27 no to práveže neviem prečo to nevyšlo embryo bolo vždy 5AA kvality ja som brala aj medrol intralipidy a nič.

jodo27
20. jan 2022

@butterfly333 to ani neviem čo je 5AA kvality... a tvoje výsledky boli všetky dobré? My premýšlame že pojdeme niekedy v aprili/maji do BA na rozhovor s veducou embryologie z gynfiv a možno v oktobri by bol transfer...

butterfly333
20. jan 2022

@jodo27 5AA je ze najlepšia kvalita

jodo27
20. jan 2022

@butterfly333 tak to je dosť divné... :(

samrolka2019
autor
1. jún 2022

@jodo27 ahoj. DE bol uz zmrazene, nechceli ho uz bio rodicia. Podarilo sa im babo a zvysne zamrazene nechceli. Tak sme si zobrali my 🙂

jodo27
1. jún 2022

@samrolka2019 rozumiem 🙂 a ako to hodnotíš ? Ako si reagovala na lieky?

samrolka2019
autor
1. jún 2022

@jodo27 ja som odmietla Prednison, nechcela som si nicit imunitu a zvysne hormony boli v poriadku. Nepribrala som, nemavala som nalady. Za seba musim povedat, ze o.k.. Mozno manzel by inak povedal 🙂 DE bude mat zachvilu uz 2 roky 🙂 je to uzasne dieta, milujeme ho vsetci. Zdedil nieco aj z mojho DNA. Ma moje crty tvare a aj moje/uz nase materske znamienka. Na tych istych miestach ako ja. Je ti roztomile 🙂 Isla by som do toho opat, znovu, bez zavahania. Mat menej rokov, isla by som do DE surodenca

jodo27
9. jún 2022

@samrolka2019 ďakujem ti za pohľad 🙂 povzbudila si ma… ja sa bojím tých liekov hlavne. Ale láka ma to. Ale nemôžem povedať, že som bez strachu.

mulm
27. nov 2022

@samrolka2019 ahoj ako je to mať dieťa z DE

mulm
27. nov 2022

@efran tiež číslo s DE

luciakudrikova
31. jan 2023

@samrolka2019 Gin fit karastrofa

jodo27
1. feb 2023

@luciakudrikova tak za mňa prebehlo všetko v poriadku a príjemné v gynfiv. mala som pána doktora Harbuláka.

samrolka2019
autor
19. mar 2023

@mulm ahoj, prepac ze odpisujem po dlhom case, uz na MK nechodim. Ak je to mat dieta z DE... normalne 🙂 zapadlo do rodiny po fyzickej stranke, velmi sa podoba na bratove deti. Ma moje znamienka dokonca podedilo aj tie vyrazne znamienka, ktore mam na tvari. Mam este aj biologicky moje druhe dieta. A obe milujem rovnako. Obe maju moju krv, porodila som si ich. Zvysok rodiny nevie ze je z DE a tak nikto nic neriesi. Kazdy vidi podobu na niektoreho clena rodina 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre