Skúsenosti s umelým oplodnením v Gyn fiv v Bratislave?

ajka251
3. okt 2019

Ahojte žienky.chcem sa spýtať..podstúpila niektorá z vás umelé oplodnenie v centre Gyn fiv v Bratislave?zaujímala ma cena a čo ste podstúpili,ako to prebiehalo a aký bol k vám prístup.mam 39r a s manželom sa nám nedarí.spravili mi test na Amh,ktorý dopadol zle :( hodnota len 0,16.chystáme sa na konzultáciu len keď som zbadala lekárku, ktorá nás bude mat na starosti plus recenzie..došiel väčší stres :(

babyfrog
4. okt 2019

Ak.mas taký stres tak sa objednaj do ISCARE.ja chodím k doktorke grossovej a je skvelá. A myslím si že pri takom veku už nič neprepláca poisťovňa neviem to ti všetko povie lekárka. Na ich stránke je aj cenník...ale takto s fleku tomto nik nepovie...všetko závisí aké lieky budeš brat, aký má manžel.spermiogram ( podľa toho sa bude vyberať spôsob oplodnenia) , koľko bude vajíčok a následne koľko embrijok, koľko budete vklqd a koľko budete mrazit.

yanni
4. okt 2019

@ajka251 chod do Brna. Najdi si tu diskusiu, Baby ti poradia.

vinejka6
4. okt 2019

Ja skúsenosť nemám, ale súhlasím s @yanni s tým Brnom. Kamoška bola na Slovensku 4x na umelom oplodnení všade možne a nepodarilo sa. Išli skúsiť posledný krát do Brna a podarilo sa 🙂 a nevedela si to tam vynachváliť, povedala, ze keby vedela, aký rozdiel to bude medzi nami a Brnom, že rovno ide tam. Držím prsty

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janaz2007
5. okt 2019

@ajka251 ahooj
Ja tam chodim od roku 2003 k doktorovi Harbulakovi.super pristup nedala by som ho za nic lepsieho nepoznam.
Mam uz z ivf 3pokusu syna ma 12r.
Teraz skusame znova tiez tam .cestujem za nim 150km aj ine gyn.problemi ked mam a stale pomoze a da ma dokopi.
Daj sa preradit Harbulakovi.

ceklis
5. okt 2019

@ajka251 tiež by som odporučila rovno ísť do Brna. Nestracaj čas tu na Slovensku. Amh je síce nízke, sle nič nie je nemožné. Nasad si vitamin d3 5000iui od swansonu aspoň a užívaj kyselinu listovú. Nech sa telo pripraví. Určite budú odporúčať darované vajíčka, ale na to máš ešte čas. Skús aspoň nejaký soft alebo nativ. Máš odsledovany hormonálny profil? Ak áno, výška fsh je aká? To je tiež celkom dôležité keď je nízke amh. Štítnu žľazu máš ok?

stela01
5. okt 2019

@ajka251 tak to je zlý začiatok ak ti nesadol lekár ....
treba si múdro vybrať + máš vek .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre