Spermiogram - odber do kondómu

pilinka1
13. feb 2014

Je tu niekto koho partner absolvoval spermiogram odberom do kondomu?prelievali ste to potom do kelimka,ci ste to priniesli cele? 😅 zabudla som sa spytat...

katkas1
13. feb 2014

@pilinka1 preco do kndomu?to som este nepocula 🙂

pilinka1
autor
13. feb 2014

@katkas1 mame na to svoje dovody a su pracoviska, kde to tak robia

katkas1
13. feb 2014

@pilinka1 ale ved ja som sa slusne opytala, aj my to mame za sebou, ale nie kondomu, za to som sa opytala lebo my sme to museli robit tak bohovo ze o tom vedelo asi ludi, uchvatne zdravotnictvo nase

pilinka1
autor
13. feb 2014

@igiana vdaka,toto sme citali 🙂 len neviem,co s tym dalej🙂 dostali sme aj kondom aj nadobku...

igiana
13. feb 2014

@pilinka1 boli ste u lekara a dohodli ste si termin?

pilinka1
autor
13. feb 2014

@katkas1 ved ja som len slusne odpovedala 🙂 hladali sme nejaku alternativu a nasli sme toto..ak by to nevyslo, rozmyslali sme este nad postkoitalnym testom.

pilinka1
autor
13. feb 2014

@igiana ano, mame ist zajtra rano...

igiana
13. feb 2014

@pilinka1 no tak ako pisu v navode, max 2 hodiny pred vysetrenim musi nastat odber. Mate tu ordinaciu daleko?

bubulacka
13. feb 2014

@pilinka1 a kde to prosím robia v okoli BA? 😀 alebo stačilo by aj "doma odobrata" vzorka zaniest na rozbor. Poznáte niekoho takého? 🙂 kujeeeem 😅

pilinka1
autor
13. feb 2014

Robia to aj v BA aj vNR, kontakt napisem zajtra,lebo nie som na svojom pc. My ideme do Brna Repromeda
@bubulacka

bubulacka
13. feb 2014

@pilinka1 supeeeeeer - dakujem teším sa velmi 🙂 BA úplne ze najviac vyhovuje 😎

pilinka1
autor
13. feb 2014

@igiana nie, nie je to daleko.povedali nam,ze do hodiny tam mame byt,tak sme sa zariadili 🙂 len neviem,ci to mame z toho kondomu vylievat,alebo to doniest cele ako to bude..

igiana
13. feb 2014

@pilinka1 ja si myslim ze preliat. Tesne nad nadobkou prestrihnut spicku kondomu...

pilinka1
autor
13. feb 2014

@igiana vdaka🙂 asi to urobime tak..pride mi to najnormalnejsie 😀

lubikan
13. feb 2014

baby,len sa chcem spytat,na klinikach neni taka "partnerska miestnost"....ze chlap neni tam sam s casopisom v ruke.... 😅 ...ale normalne s partnerkou a hned po"tom" odovzdaju cerstvu vzorku?....lebo takto by mi to prislo take neponizujuce

beka25
13. feb 2014

my sme boli tiez na spermiogram, ale manzelovi to vobec ale vobec neslo, tak sme sli do hotela a odobral vzorku po sexe, neviem ci to nebude nejake skreslene alebo nieco take, ale inak by to vobec nedal, uplne psychika v .... 😖 😖 😖

pilinka1
autor
13. feb 2014

@lubikan to neviem...nam povedali,ze mame priniest.

erinka12345
13. feb 2014

@lubikan veď chlap tam nemusí ísť sám do tej miestnosti :D môžeš tam ísť s ním 😉

lubikan
14. feb 2014

@erinka12345 hej? to som nevedela.. 🙂 🙂

bubulacka
14. feb 2014

@pilinka1 tak ako? 🙂 čakáme netrpezlivo na kontakt 😀 ďakujeme 🙂

jasna
14. feb 2014

Baby, robia to aj v Heliose v Martine, moja známa sa na to pýtala a nemajú problém, len ju upozornili, že výsledok môže byť skreslený, kedže nešiel celý ejakulát do nádoby. A môžeš to dať do nádoby aj s tým kondómom, alebo nechať to stiecť .

pilinka1
autor
15. feb 2014

@bubulacka www.urologia.sk, www.uroved.sk, www.sanatoriumhelios.sk, www.repromeda.cz.. to su pracoviska, co som nasla na nete a odpisali mi, ze odber je mozny aj do kondomu- ale musi byt nespermicidny, pouziva sa navlek na ultrazvukovu gynekologicku sondu

ivka251
16. feb 2014

ahojte, my sme tiež absolvovali spermiogram, v centre majú miestnosť s časopisom, je to taká malá kutica, samozrejme drahý ako sa snažil tak nič, ja som išla za ním, som sa opýtala, či môžem k nemu, lebo som vedela, že psychika robí svoje a drahý keď sa zatne tak to nepôjde 🙂 . Pýtali sme sa sestričky, že aký je postup ďalej, či je možné doniesť vzorku/materiál z domu, že áno, dala nám na to extra nádobu, ktorú potom musíme zabaliť do vaty a následne do alobalu, aby to malo svoju teplotu a fičali sme s tým do centra, do hodiny sa to malo odovzdať. Tak uvidíme aké budú výsledky.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre