Umelé oplodnenie - cena

31. jan 2024

Zdravím žienky, potrebovala by som vedieť približne koľko vás stalo umelé oplodnenie aktuálne. Ak má nejaká skúsenosť bola by som rada za každú odpoveď..

jarmila2010
31. jan 2024

https://www.modrykonik.sk/group/2220/ mozno najdes aj ine skupiny...je ich tu viac s temou snazilky a podobne...

tali111
31. jan 2024

Ahoj, lieky, icsi , predĺžená kultivácia, embryo glue, macs selekcia spermii, všetko spolu cca 1700€. Boli sme v Gyncare Nitra.

stanka562
31. jan 2024

Helios Martin - 2400€ už komplet so všetkým aj s metódami naviac aj s liekmi a mrazením embryí 😊

sonkam
1. feb 2024

My sme boli 9/23 v Reprofit MT ale od vtedy išli cenníky hore a vyšlo nás to do 1800€ so všetkým...lieky, icsi, masc, predĺžená kultivácia, mrazenie po 1slamke,

pettrisa
5. feb 2024

Ahoj, tak my sme riešili cez Brno - Reprogenesis a môžem povedať, presne na centy že nás to vyšlo 7642 eur...ale niečo nám vráti späť naša poisťovňa, len neviem koľko🙂

butterflyeffect
5. feb 2024

Gyncare Kosice -cca is 2000€ aj s liekmi, positovna union-niektore veci viem ze boli drahsie ak ina poistovna, bola som zatial na 1 vklade…

martuska2838
10. feb 2024

Reprofit Brno , 12/2023 spolu 5800€, je v tom aj genetika 2 embryi

a_we
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre