Dajú mi epidurálku bez poučenia?

13. jún 2023

Ahojte je tu niekto komu dali epidural aj bez poučenia? Alebo to bez neho nedajú?

kristinka92
13. jún 2023

nedajú

mikitilik29
13. jún 2023

Nedajú

domiklik
13. jún 2023

Podľa toho kde

noami12
13. jún 2023

Nedajú, ja som dnes síce počas pôrodu skúšala vypisovať papiere, ale ani som ich nestihla vypísať. 🙂

kacena4
13. jún 2023

ano, mne dali. mala som rodiť prirodzené ale nakoniec sa to zvrtlo na akútny zákrok dali mi epidurálku. ani som sa nestihla nadýchnuť že ja ju nechcem ale už som bola pichnúta...

noami12
13. jún 2023

@kacena4 epi si asi mýliš akútnu sekciou nie ? Lebo epidural ti nikto bez tvojho požiadaná len tak nedá, niekedy ešte ženy prosia a nedajú.

vulka
13. jún 2023

@kacena4 To trochu táraš, lebo podanie epidurálu nieje o tom, že Ti proste pichnú injekciu. Je to predsa zákrok do chrbtice - čiže nastavenie chrbtice, dezinfekcia, umŕtvenie,....

kacena4
13. jún 2023

@noami12 @vulka dievcata nerobte zo mna blbku, viem co je epidural a ano, museli mi spravit akutnu sekciu a pred nou mi pichli do chrbtice s nastavenim, dezifekciou.... injekciu... a kedze mam problemy s chrbticou epi nezabrala ako som predpokladala a museli ma aj tak uspat...

sona96
13. jún 2023

@kacena4 a nemyslíš si spinalanu analgezu s epiduramnou? Lebo sekcia sa nerobí s epiduralkou, ale so spinalkou 🤨

kacena4
13. jún 2023

@sona96 hiiii ano mas pravdu, takze sorry som blba. ano pomylila som si nazvy

noami12
13. jún 2023

@kacena4 ja s nikoho nechcem robiť blbku bože chráň, ale ako si to napísala tak sme to pochopili 🙂
Preto som sa pýtala ci si náhodou nešla akutnou sekciou keď si písala že si nestihla sa ani nadýchnuť 🙂

karolinakk
13. jún 2023

Mne dali

ivka21
13. jún 2023

Vždy je lepšie mať vybavené dopredu,trvá to max 15 minút vypísať papier, ved keď nebudeš chcieť ti nedajú. Ale teda ja idem 3 x a bez toho by som nešla 🙈