Rooseveltova nemocnica - pôrodnica

vikuus
30. júl 2021

Prosim rodil niekto v tejto nemocnici niekedy teraz? Neviem sa tam dovolať.
Chcem zistiť čo treba doniesť zo sebou a chcem zistiť či sa treba do predu nahlasovať.
Ďakujem za každú odpoved 🙂

dzejsik
30. júl 2021

@vikuus skúste napísať aj do skupiny Pôrodnica Banská Bystrica, nedávno si tam písali maminky čo teraz rodili + je tam zoznam vecí

zanetakovacsova
30. júl 2021

@vikuus ja tu ležím už skoro 2 mesiace 😃... Ženy vravia že pre bábätko netreba nič tu dostane oblečenie aj zavinovačku. Jedine plienky a také veci a iba vecičky na odchod domov. Maminky reálne využili len hygienické potreby. Nejakú nočnú košeľu a klasika po pôrodné gatky a tak 🙂

dijka123
30. júl 2021

@vikuus najlepsia porodnica v BB

seahorse27
30. júl 2021

Ja som tam sice rodíla pred 6 rokmi, ale bolo to super, na nadstandarde perfektna starostlivost zo strany sestier 😊

dzejsik
30. júl 2021

@vikuus mne inak napadlo len po skusenostiach pri prvom, ze si teraz beriem urcite malu solnicku 😁 ta v tom zozname nebude 😃

mediana
30. júl 2021

@dzejsik majú tam aj solničku v kuchynke 🙂

dzejsik
30. júl 2021

@mediana to mi nenapadlo ist hladat, lebo som mala nadstandart a tam nosili do izby 🙂

vikuus
autor
30. júl 2021

@dzejsik
Prosím nevies mi sem posunúť link? Neviem to nájsť

vikuus
autor
31. júl 2021

@dzejsik
Ďakujem

dijka123
31. júl 2021

@vikuus je to super porodnica rodila som tam uzasny pristup

vikuus
autor
31. júl 2021

@dijka123
Už sa teším 🙂 len dúfam že bude môcť byt manžel pri mne cely čas 🙂

dzejsik
31. júl 2021

@vikuus na porodnom boxe moze cely cas a na vzdycharni podla obsadenosti ... ak je prazdna dovolia, ak je vela zien tak volaju az na porod

dijka123
31. júl 2021

@vikuus ked budes mat nadstandart tak mozes a moze asi aj spat pri tebe

vikuus
autor
31. júl 2021

@dijka123
Pôrod treba nejak do predu nahlásiť? Neviem sa tam dovolať 😏

myshela48
1. aug 2021

@vikuus netreba, ale radšej by som šla cez urgent. Ja som šla cez vrátnicu a sestrička ma dojebala ako soplave decko, ze mi nerobili test. Akoby som ja za to mohla 🤨 rodila som pred 3 mesiacmi, tak neviem ci ho potrebujú teraz. Ale mňa to vtedy dosť vynervovalo, tak radšej pred tvoj klud... inak co baby písali, na stránke je všetko, čo treba. Nič viac mi nebolo treba. Jedine klobuciky, lebo sa mi nechcel prisat, ale tiež požičajú. Keď tak ti donesú príbuzní.

dijka123
1. aug 2021

@vikuus no prijmi chodia cez urgent tam nahlasis ze ides rodit a poslu ta ns druhe poschodie do B2 pavilonu

vikuus
autor
1. aug 2021

@myshela48
A kvôli tej izbe nadštandart sa dopredu nedá nahlásiť? Akože viem ze termin mám 4.10. A nebude to presne na ten deň. ale aby má mali aspoň na nejakom zozname že mám záujem 🙂.
Či to funguje len tak že keď prídem rodiť a uvoľní sa tá izba tak má tam dajú?

zanetakovacsova
1. aug 2021

@vikuus tú izbu by bolo ideálne si rezervovať čo najskôr. Keďže tam je strašný nával a nemusí sa vám ujsť. Čo ja viem celkom dosť báb tak asi jednej sa ušlo 😊a spoznala som ich dosť za jeden aj pol mesiaca tu 😃

dzejsik
1. aug 2021

@vikuus to si nahladujes pri prichode, lebo nemozu drzat izbu len tak dva tyzdne .. ak je volna, daju ta hned, ak nie, presunu po uvolneni ... ja som dostala na druhy ten, prvu noc som bola na klasickej

vikuus
autor
1. aug 2021

@dzejsik
Veď to že to nebudú držať prázdne 🙂

dzejsik
1. aug 2021

@zanetakovacsova Co najskor nepomoze, ked som prisla bola volna aj som ju chcela, ale prisla pani co porodila hodku po prichode a dali jej ju, ja som porodila az 9 hod po nej a musela som den cakat.

myshela48
2. aug 2021

@vikuus joj dopredu sa nedá v žiadnom prípade. Mna sa pri príjme spýtali ci chcem a potom po pôrode volali, ci je voľná

myshela48
2. aug 2021

@vikuus a odporúčam pridať sa do skupiny Pôrodnica Banská Bystrica a pred termínom sa tam informovať, ze ako to aktuálne vyzerá

oksova18
3. mar 2022

@dijka123 už nikdy nebudem rodiť v BB. Radšej v Brezne.