Aké testy po opakovaných potratoch v Bratislave?

27. júl 2022

Ahojte,
mam za sebou 2 potraty a keďže mam už 38 chcem si dat čím skôr porobiť vyšetrenia. Môj gyn sa k tomu moc nemá, poslal ma len na hematologiu. V CAR mam termín v auguste ale dovtedy čakať nechcem. Objednaná som zatiaľ na hematologiu a imunológiu. Čítala som, že ešte posielajú na endokrinológiu a genetiku - viete mi povedať kde v BA sa objednať. Pripadne ci som niečo nezabudla.
Ďakujem

modryyyy
27. júl 2022

Na genetiku nás objednali v CAR, genetička prišla tam.

petamich
27. júl 2022

mna poslal lekar - hematologia, endokrinologia, reprodukcna imunologia a partner bol na spermiogram, na genetike sme neboli

danadanaba
28. júl 2022

Na genetiku sa len tak sama nedostanes a ak ano, vyjde vas to 500 eur..cize radsej chodte cez car a bude to zadarmo..endokrinologia je urcite dobry napad a muz este nech ide na spermiogram

lucia7933
4. okt 2022

@petamich ahoj, mozem sa spytat kolko si musela byt po potrate na hematologii a reproimunologii? :( prave riesim to iste

petamich
4. okt 2022

@lucia7933 myslis ako dlho po potrate? hematologicka to neriesila ale teda ja som uz mala genetiku robenu davnejsie kvoli tromboze, tak testy uz neopakovala, tak tam zial neviem povedat a repro imunologia tam to bolo takto:

Minimálne 7 dní pred odbermi musíte byť obaja zdraví, neužívať antibiotiká, lieky proti teplote ani proti bolesti. 8 týždňov pred termínov už nemôžte absolvovať
žiadne umelé oplodnenie, insemináciu a pod., tiež po potrate musí byť pauza 8 týždňov.