Baby friendly reštaurácia v Bratislave

allie123
23. okt 2022

Viete mi odporučiť baby friendly reštaurácie v Bratislave? Možno aj s nejakým detským kútikom.

petamich
23. okt 2022

Mint v Starej Cvernovke, Gatto Matto v Rusovciach, Jarovsky dvor, Al Trivio v Centrali (tam maju specialne stoly, co su sucastou detskeho kutika), Park oddychu Inspiro (to je ale Ivanka)

a ak by stacila kaviaren kolaciky a limonady tak Monsters Cafe, domcek v Medickej, centrum Rafael

tieto mam otestovane ale napr. viac tipov najdes tu: https://www.sdetmi.com/podujatia/detail/20924/t...

allie123
autor
24. okt 2022

@petamich mint v cvernovke aa mi pozdava ☺️ Tam asi pojdem
Ďakujem za tipy

obleckozaecko
12. jan 2023

@petamich ahoj, prosim ta to Al Trivio tam maju aj detske stolicky pre mini aj stol pre vacsie deti, dobre to chapem?

petamich
12. jan 2023

@obleckozaecko oni vonku maju taku specialnu cast, kde su aj hracky a sucastou toho su aj stoly a pri stole maju aj mensie stolicky a aj detsku stolicku pre babatka maju, ked je treba 🙂 foto z netu

obleckozaecko
12. jan 2023

@petamich hmm cize to je na terase? Ja zvazujem priestor na rodinny obed s detmi. Ale ma byt este ked bude dost zima 🤔

obleckozaecko
12. jan 2023
petamich
12. jan 2023

@obleckozaecko 🙂 vlastne na ploche nakupneho centra hned pred restauraciou ale nie je to nejako extra rusive, jasne nie je tam ani ticho, kedze je to nakupne centrum ale zasa ak ma clovek male deti, lepsie ako v tichej restauracii, kde najhlucnejsie je moje dieta 😵‍💫