Baby friendly reštaurácie v Bratislave

leiladomi
30. máj 2014

Ahojte mamičky
Chcela by som sa opýtať,či mi neviete poradiť nejaku dobru reštauráciu,kde by bol aj detský kútik poprípade ihrisko(najlepšie v okoli Petržalky)
Za každú radu ďakujem 🙂 🙂

leiladomi
autor
30. máj 2014

Ďakujem @moni244 to som si pozerala,len tam niektoré info nie su už aktuálne. Chcela som ,keby niekto mal osobnú skúsenosť 🙂

moni244
30. máj 2014

@leiladomi jaj, ja akurát pozerám ten rančík pri dostihovej dráhe http://www.rancik.sk/ sa mi to celkom pozdáva v rámci výletu

leiladomi
autor
30. máj 2014

@moni244 ten rancik vyzerá fajn 😉 pisem si ho do zoznamu 🙂

metlonka
30. máj 2014

Rancik je fajn..casto tam chodime...mali sme tam aj krstiny 😉 Celkom fajn tam varia...velke porcie 🙂
a to ihrisko je naozaj super...deti sa tam vysantia...odporucam 😉

leiladomi
autor
30. máj 2014

@metlonka ďakujem za názor 🙂 Čiže varia dobre? Budeme mat väčšiu rodinnú oslavu tak hľadám nejaké fajn miesto,kde by sa aj detičky zahrali 🙂

leiladomi
autor
31. máj 2014

@metlonka kedy ste tam boli naposledy?lebo co som čítala recenzie tak neboli dobre-hlavne co sa týka jedla a posledná bola z apríla,tak teraz som zmatena 😒

metlonka
31. máj 2014

@leiladomi ako vidis..kolko ludi tolko chuti 😉 najlepsie by bolo keby sa tam ides s nikym vopred pozriet, date si nieco na jedenie..proste vyskusate ci sa vam tam paci... my sme tam boli naposledy s mm na obed asi v marci...bolo to cez tyzden a dali sme si obedove menu, podla mna bolo v pohode...nic vynimocne, ale ani nic zle...
viem ze sa im tam dost striedaju kuchari...mozno preto tolko roznych nazorov 😉