Gynekológ v Bratislave

efka000
14. mar 2023

Dobry den, vedeli by ste mi poradit dobrého gynekológa v Bratislave? Vopred pekne dakujem 😊

motogirl699
14. mar 2023

@efka000 MUDr. Miroslav Kotek

juliavolna
14. mar 2023

@motogirl699 viete odporučiť aj osobne ? Mali ste nejaký problém kt vyriešil napr pri otehotneni?

aliaray1
14. mar 2023

@efka000 mudr krkoska

motogirl699
14. mar 2023

@juliavolna v rámci toho nadštandardného balíčka poskytuje veľa vyšetrení, za ktoré si inde musíte dosť priplatiť. S partnerom sa nám dlhšie nedarilo otehotnieť a spravil aj mne aj partnerovi všetky potrebne odbery a vyšetrenia. Je naozaj veľmi ľudský, príjemný a profesionálny a naozaj poskytuje množstvo rôznych vyšetrení. Vie so všetkým velmi dobre pomôcť a poradiť. Výborná a rýchla komunikácia aj mailom či telefonicky. Sestričky taktiež veľmi príjemné. Za mňa odporúčam všetkými 10

efka000
autor
14. mar 2023

U nas bol problem otehotnet . Som po IVF este chodim do centra ale počítam ze tam nebudem chodiť cele tehotenstvo. A preto by som potrebovala niekoho dobrého . Aj ked mi je ľúto ze budem musieť odísť od svojho ( lebo je v Ke ) lebo bol skvelý .

motogirl699
14. mar 2023

@efka000 skus mu napísať, opísať tvoju situáciu a uvidíš

queen_mary
14. mar 2023

Najdi si gynekologa porodnika, ktory ta rovno odrodi. Za mna gynsana alebo gynaex - porodnici z ruzinova. Pripadne si najdi obdobnych z kramarov alebo antolskej, alebo kocha - mudr sebikova napr.

katemiss90
24. júl 2023

@efka000 Ja som mala problém otehotnieť, s manželom sme sa dlho snažili. Dostala som skvelé odporúčanie na MUDr. Divékyho (Gynaex, Bratislava) a dnes máme 2 zdravé a krásne deti 🙏 ❤ Veľmi si vážím jeho individuálny a citlivý prístup.