Gynekológ vo Vrakuni

billyidol
26. okt 2021

Prosím vás nevie niekto vo vrakuni gynekológa ?pani mesarosovej sa nedovolam ani neotvára dvere keď klopem ....kopu gynekológov povedali že musím ísť podľa trvalého bydliska mám ho na Bebravská ul.ja uz neviem

zanetakovacsova
26. okt 2021

@billyidol ja mám trvalé bydlisko vo Fiľakove a gynekológa mám Banskej Bystrici čiže myslím si že to nie je určené bydliskom.

michaela789
26. okt 2021

@billyidol vôbec nemusíš. Je to len o tom, že ten ku ktorému patríš podľa bydliska ťa musí zaevidovať aj keby mal neviem ako precerpane kapacity, proste nemôže ťa odmietnuť. Ale stále máš voľnú ruku pokiaľ si chceš gynekológa zvoliť sama. Ja mám tiež takého, ku ktorému "nepatrím" ale mal dobré recenzie, zavolala som a zobral ma.

petamich
26. okt 2021

podla VUC patris sem ak mas trvaly pobyt na Bebravskej, je tam aj kontakt, ak by nedvihali volala by som na VUC 🙂

ivulik017
26. okt 2021

ja bývam na Rajeckej, ale ku gyn. chodím na Bajkalskú - dr. Milly. berú nové pacientky (netehotné).

luccija
26. okt 2021

@ivulik017 tiež by som ho poradila fajn doktor

methexis
2. nov 2021

Ja chodím k Dr. Predajňovi na Rajeckej. Dá si zaplatiť, ale je super,milý, ochotný, odborník, poradí, pomôže, dá sa s ním aj posrandovať... A u mňa navyše plus, že ho mám o 3 poschodia pod nami vo vchode 😄.

sofia1
2. nov 2021

@billyidol mudr.Taborsky super