Dobrý gynekológ v Ružinove alebo Vrakuni

maja2005
24. feb 2015

Milé mamičky, prosím hladam dobrého gynekológa v ružinove, vrakuňi. s ktorým ste spokojné, dobrého odborníka

elienka69
27. feb 2015

@maja2005 odporúčam dr. Orosa. Je to súkromný lekár.

majdulienka
4. mar 2015
Používateľ majdulienka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od majdulienka.

Baby prosim poradte mi dobreho gynekologa v BA v ruzinove s tou mojou som neni spokojna

luccija
4. mar 2015

@majdulienka. odporucam Mudr.Milly Ruzinov

ivana_t
6. mar 2015
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

@majdulienka a chces zenu ci muza? ja mam velmi dobreho gynekologa ked ma pozdravi a usmeje sa vzdy zo mna vsetko opadne taky ten prvotny strach vies co myslim nie

maja2005
autor
8. mar 2015

@ivana_t a kde ho máš, ako sa volá rada by som tu moju vymenila

kvetka589
9. mar 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

Ja mam tiez super gynekologa a dnes mi oznamil super novinku 🙂

maja2005
autor
10. mar 2015

@kvetka589 gratulujem a kde ho máš

ivana_t
11. mar 2015
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

@maja2005 v ružinove 🙂 doktor Milly 🙂 som s ním veľmi spokojná milý človek a má aj dobré vybavenie 🙂

maja2005
autor
11. mar 2015

@ivana_t priamo v ružinovskej nemocnici, alebo kde ho nájdem

majdulienka
16. mar 2015
Používateľ majdulienka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od majdulienka.

@ivana_t určite chlapa ale milého nemám dobré skúsenosti s doktormi tak mam z nich strach

kvetka589
20. mar 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@maja2005 ja mám tiez doktora Millyho a on je v ružinovskej poliklinike 🙂 @majdulienka

zanet63
24. mar 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@kvetka589 a nevies ci doktor Milly chodi aj k porodom?

kvetka589
1. apr 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@zanet63 ja som sa ho to pýtala hned ako mi povedal ze som tehotna ale ze nie kvoli pracovnej vytazenosti nechodi

zanet63
2. apr 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@kvetka589 skoda no nevadi ja mam sice svojho doktora ale pocula som ze uz pojde do dochodku tak rozmyslam ze uz teraz prestupim k Milymu

kvetka589
7. apr 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@zanet63 aj mne to trosku bolo luto ale som rada ze som jeho pacientka lebo je to mily doktor a dobrý odborník

erika161
16. apr 2015
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

Baby co chodite k Millymu neviete ci robi aj 4D sono aj iným pacientkám okrem jeho???? Kamoska chce ist na 4D sono kvoli vrodeným chorobam ale nevie ku komu

kvetka589
21. apr 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@erika161 áno robí aj iným pacientkám ale neviem aké ma vtedy ceny 🙂

ivana_t
24. apr 2015
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

@erika161 u Millyho morfologický ultrazvuk - vyšetrenie morfológie plodu v 20. týždni gravidity 50€ baby bola som tam pred týždňom tak som sa pýtala 🙂

zanet63
13. máj 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@ivana_t aj ja som uz u Millyho a zatial som spokojna 🙂

kvetka589
15. máj 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@zanet63 ved Milly je super 🙂 vysvteli vsetko aj poradi a tak ja som u neho velmi spokoja 🙂

maja2005
autor
15. máj 2015

ok čítala som na neho recenziu a teda nič moc, neplánujeme už deti, chcem len dobrého gynekologa kde nebudem musieť čakať večnosť.

stastnazena2
18. máj 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@maja2005 a kde si ich čitala? ja k nemu chodim a nemozem na neho povedat krive slovo

moonshine1
19. máj 2015
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

ja k nemu tiez chodim sice len chvilu ale som spokojna

maja2005
autor
19. máj 2015

na stránke doktor, tam sú skoro všetci lekári a celkové recenzie

hena6
26. máj 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@maja2005 tak to si pozriem lebo ja o nom citam len a len pozitiva

ivana_t
27. máj 2015
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

@zanet63 tak to som rada on je fakt mily clovek 🙂

zanet63
10. jún 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@ivana_t to áno 🙂 a má aj dobre vybavenie u gynekologa co som chodila pred tym som dlho cakala a nemal ani sono a tam som cakala aj vyse hodiny kym som sa dostala na rad

ivana_t
16. jún 2015
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

@zanet63 no moj mal sono ale bol dost arogantny a nikdy mi ani nevysvetlil co sa deje a preto som odisla k millymu a dokoca ho mam aj blizsie 🙂

hena6
8. júl 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@ivana_t @zanet63 baby uz konecne som sa presvedcila na vlastnej kozi, pan doktor je naozaj mily, je vidiet ze je odbornik a ma moj obdiv pretoze zvladat take mnozstvo pacientok da urcite zabrat🙂

1erika3
8. júl 2015
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

@hena6 ja uz ked som bola s malou tehotna som chodila k nemu, mam to sice dalej, takze musim cestovat ale nevadi mi to pretoze mam istotu ze ma prezrie a nic nezanedba