Hľadám kamarátku z Devínskej Novej Vsi

papulka167
29. mar 2012

😀 caute baby je tu niekto z devinskej lebo ma tu picne s nikym ani nepokecam sme cerstvo pristahovany 😒

syslica
29. mar 2012

@papulka167 Ahoj, tu nájdeš Bratislavu IV.: https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/bratislava-4-maminky-a-tehulky-pridajte-sa/
je tam spomínaná aj téma pre Devínsku, ale tá dlhodobo odpočíva - zhodli sme sa, že všetky mamy sú vonku na ihriskách či v prírode

emogeon
29. mar 2012

@syslica inac v poslednej dobe takmer vsetky Ba- temy dlhodobo odpocivaju 🙂 😀

syslica
29. mar 2012

@emogeon Je to logické, vonku je relatívne pekne, jarné upratovanie či pestovateľské práce sú vysoko aktuálne, koniec-koncov, ja tiež len nakukujem v tom zhone... momentálne obedujem za počítačom 🙂

emogeon
29. mar 2012

@syslica dobru chut 🙂 .. ja si vychutnavam kavu, ale to platilo aj o zime a tak celkovo.. ale teraz je ideal byt vonku, v prirode a podobne

syslica
29. mar 2012

@emogeon Ďakujem a máš pravdu... inak to mala byť rada aj pre Papuľku, s drobcom stačí vybehnúť na ihrisko a hneď máš kamarátky, ty aj dieťa ... Devínska je plná mamičiek, dlho sme tam bývali a kontakty mám dodnes.
No a najnavštevovanejšie sú teraz asi "politické" témy o príspevkoch a pod.

romy31
10. jún 2012

@papulka167 ahoj...prídi do Bublinky...to je na terase oproti ternu....tam uuurčite spoznáš veľa mamičiek a je tam veľmi fajn 🙂

stanka02
14. jún 2012

@papulka167 ja som tiez z Devinskej a rada by som sa pridala na spolocnu prechadzku.

evkaco
23. aug 2012

ahojte, ja som sa prisťahovala do DNV v januári. Rada sa pridám na prechádzku 🙂

duina
25. okt 2012

Ahojte, aj my ste tu pristahovani a da sa povedat, ze uz aj zabyvani.. tak sa ozvite, rada vyjdem aj ja na prechadzku s malym....

ankakkk
1. feb 2013

ahoj papulka, ja tiez hladam v BA kamosku na kocikovanie a podobne, som z Devina, ozvi sa - alebo niekto 🙂))

luciadrabova
1. feb 2013

@ankakkk Ahoj, ja sa rada poprechadzam🙂 som z devinskej, tak to je od devina kusok🙂 ake velke mas babo?

alenocka12
4. feb 2013

@luciadrabova
Ahoj,
som z Devínskej a mám ročného syna. Hľadáme si kamarátku na prechádzky. Ak by si mala záujem radi sa stretneme 🙂

alenocka12
4. feb 2013

@ankakkk

Ahoj,

ja bývam v Devínskej, ale pochádzam z Devína. Bývajú tam moji rodičia. Chodievam tam často 🙂

moni
4. feb 2013

a nas by ste do partie nezobrali? 🙂 snazime sa byt vonku 2x denne a spolocnost potesi nielen deti, ale hlavne mna 🙂

cokolada
12. mar 2013

Ahoj, nájde sa tu niekto na spoločné prechádzky, mám malého 2-mesačného syna.

marianaru
4. máj 2014

Ahojte, som z DNV, a mam malu mesacnu dcerku. Nasiel by sa tu niekto na vychadzku?

siusan
4. máj 2014

@papulka167 ahoj🙂 aj ja som z DNV A tiež by som sa pridala na poobedné prechádzky🙂 mám mesačnú dcérku a prijali by sme určite spoločnosť🙂 ak by si mala záujem kľudne mi napíš🙂 a dohodneme sa🙂

papulka167
autor
5. máj 2014

@siusan ahoj jasne kludne sa mozme stretnut :D

juventus5
28. okt 2014

ahojte ... hladame niekoho sa prechadzky po DNV ... mala ma 7mesiacov 🙂

alenocka12
11. nov 2014

Ahojte-🙂 Byvam v DNV a mam 6-mes.dcerku a 33-mes.syna. Manzel byva casto pracovne prec. Privitali by sme milu spolocnost -🙂

timi1012
7. jan 2015

Ahojte baby, maminky, ne-maminky, ja som sa tiež až teraz prisťahovala cca v decembri.... som v 8 mesiaci tehu, a nepoznám tu nikoho, mám 25rokov, a čakám svoje prvé mimi, ak by mala nejaká chuť, čas, nech napíše IP možno niekedy aj "vybehneme" na kafčo, kočíkovanie, ihrisko... budem rada 🙂

vladka.t
13. jan 2015

Aj ja som v DNV momentalne...mam 6tyzd.dievcatko

juventus5
13. jan 2015

@alenocka12 ahoj ... ak chces mozeme sa stretnut pri kocikovani 🙂

femme1
16. jan 2016

Ahojte je tu niekto kto by privítal spolocnost pri kovikovani?

himmerova27
7. okt 2016

Zdravím kočky, som z Devínskej mam 5rocnu dcerku a hladame si kamaratky.... a mozeme pokecať o všetkom,... mam zaujímavú brigadičku možno pomožem aj vam