Odstránenie kurieho oka v Bratislave

zacapa
8. feb 2021

Dievcata, kto ma podobnu skusenost a poradi? Mam na pate dierku, ktora sa zvacsuje. Kurie oko. Kozna mi ju vypalila dusikom, po nejakom case vyrezavala zaziva, co bola moja najvacsia bolest v zivote a ja dost znesiem. Nepomohlo. Uz by som si to nerada zopakovala. Ziadne naplaste, babske rady ani nic podobne,prosim nepiste. Ako a kde sa da toho realne a navzdy zbavit, prosim? Dakujem 🙂

zazrakysadeju
8. feb 2021

mne pomohla iba náplasť, 4 dni som mala náplasť až kým sa mi to úplne nerozmočilo, potom som už prestala používať a popár dňoch sa mi to vysušilo úplne a už som iba stiahla suchú kožu a s ňou mi vyšlo aj kurie oko 🙂

momoqui
8. feb 2021

@zacapa ahoj. Mne ho odstranovali v karlovej vsi v jednej pedikure cca rok dozadu. Mam teraz nove a chxem si ho ist dat vybrat

zazrakysadeju
8. feb 2021

aké veľké to máš? ja by som si to neurobila inak ako naposledy, ale keď si myslíš, že to bude lepšie, tak ti držím palce 🙂

l_maria
9. feb 2021

Ahoj, mne pomohlo Koloidum forte 2x denne som si natierala a po cca týždni som ho po sprche vylúpla

martul
9. feb 2021

@zacapa ja som to mala keď som bola malá /pred 30 rokmi) pomohlo natierať propolisom z lekárne, po dvoch týždňoch som to odlupla, mala som ich 21!!!
Dcérka mala nacruke veľké bolestivé, pomohol aj jej propolis raz a navždy má pokoj, ostatní v rodine to isté, potierať ono to vyschne aj s koreňom

momoqui
9. feb 2021

@martul ahoj, aj take hlboke?

martul
9. feb 2021

@momoqui júj, dooost hlbokému, zostala mi dokonca jamka na pate, ale tak to nikto nevidí

momoqui
9. feb 2021

@martul ktory produkt presne ?

zacapa
autor
9. feb 2021

Dakujem dievcata @momoqui akym zakrokom ti ho odstranili?

kiki68
9. feb 2021

Mne v ULK v Bratislave, laserom a pomohlo. Mam tam mini jazvicku bielu po tom laseri

zacapa
autor
9. feb 2021

@kiki68, bolelo to? Mala si to hlboke? Ci si laser s tym poradi..a potom ti to odpadlo alebo ako? Dakujem

kiki68
9. feb 2021

@zacapa bolelo, dali na to lad, pichli anestezu lokalne, ale bolelo to aj tak. Lebo laser je teplo a tam tie receptory inak reaguju. Ale cele to vypalili a ostala tam rana, to po par dnoch sa pekne zacelilo a bol s tym pokoj. Iba bielu bodku mam na tom palci na nohe, ale to vidim iba ja. Po procedure to uz nebolelo.

zacapa
autor
9. feb 2021

@kiki68 dakujem

miskaaa1410
10. feb 2021

@zacapa
Vyzera to skor podla popisu ako kozna bradavica..Duofilm je bez receptu lokalne na noc natierat natierat kazdy vecer ked bude uz vrchna koza tvrda biela manualne vystrihnut a opakovat postup kym sa neodstrani...chce to cas a trpezlivost ale mne to uz par krat pomohlo. a mala som aj celkom rozsiahle lozisko. plus je na prevenciu do topanok sprej so striebrom. Drzim palce 😊

zacapa
autor
11. feb 2021

@miskaaa1410 dakujem😊

livien
17. feb 2021

@zacapa moja dcéra ich mala 9 na nohe. Trápili sme sa par mesiacov. Naplaste 0 bodov. Vždy len rozmocene nohy. Vyrezavat som nechcela, to by nedala. Nakoniec nám zabrali homeopatika Thuya occidentalis a Antimonium crudum. Nikdy som homeopatikam neverila, naozaj, no po tejto skúsenosti nedám na ne dopustiť. Do 10 dní boli všetky preč.🙏

tina1375
11. jan 2023

@livien ahoj prosím ta a akú si mala potenciu tých homeo ? Ďakujem