Ako sa zbavím kurieho oka?

dominika1369
22. júl 2020

Ahojte baby potrebujem poradit už som naozaj bezmocná. Cez 3 mesiace sa snažím zbavit kurich ok z nôh. Použila som duofilm, kolodium forte, náplasti na kurie oka a dokonca aj lastovičník ako prírodnejšiu formu liečby. Nič mi nepomohlo. Všetko som buď spotrebovala alebo prekročila stanovenu dobu používania. Mate nejaké osvečene rady? Zabudla som.. bola som uz aj u kožnej aby mi to vypalila dusikom. Nezabralo. Ďakujem za všetky tipy

elenka74
22. júl 2020

Nakrájanú cibuľu vložiť do octu a potom ju prikladať na kurie oko.

heln
22. júl 2020

Ano skus este cibulu namocenu v octe si das na nohu na noc, obviazes obvazom a tak budes robit, kym sa ho nezbavis.

pribinak
22. júl 2020

Normálne chod na kožné, tam ti to vypália dusíkom, je to chvíľkova záležitosť

0silvia0
22. júl 2020

Lapis, ten zaberie...

0silvia0
22. júl 2020

@pribinak ved jej to vypalovali, nezabralo...

zlostitko
22. júl 2020

@dominika1369 syn mal na nohe, pomohol kadidlovy olej z dottera. Pravidelne pred spanim sme potierali a pekne mu to vyschlo a odpadlo.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
22. júl 2020

@0silvia0 zrejme nevyplalila koreň

susann80
22. júl 2020

@dominika1369 skus hlivu ustricovu , cistu alebo s rakytnik olejom od terezia company, syn to bral cca 2t a vypadli, neverila som...vonkajsie liecenie mi odmietal, ak sa ti to opakuje aj po vypalovani je to podla mna zvnutra potrebne precistit. Mozno zavisi ako dlho to mas, cim dlhsie tym dlhsie treba uzivat hlivu ale myslim najneskor do mesiaca by si mala vidiet vysledok, ak spojis vnutornu aj vonkajsiu liecbu, aj skor, drzim palce

kittyna5
22. júl 2020

Cesnak buď priložiť kúsok, alebo roztlačený zalepiť leukoplastom, opakovať pár dní a hneď zmizne

korunka1
22. júl 2020

A maš kurie oko alebo bradavicu? To je rozdiel. Bradavica ma korene, kurie oko je len otlak

maxxim
22. júl 2020

@dominika1369 ahoj, ja som to vyriesil cca pred 5 rokmi drastic. Spôsobom. Tiež som dovtedy skúšal vsetko mozne no bez vyrazneho uspechu, tak jedneho dna som prevaril malú ližičku, tú som potom nahrial na plyn. Sporaku do cervena a prilozil na kurie oko. Bolesť sa dala zvladnuť,. Áno na druhý deň to bola taka navretá hrča no cca do tyzdna sa cela stratila aj z kurím okom. Mozno sa Ti yo bude zdať drastické no ked som to povedal pred mojim obvodakom po odstupe casu tak mi povedal ze v tom problem nevidí... a ze ani jazvu nemam extra viditelnú .. iba takú bledú. Rozhodol som sa pre ten čin skrz únavne a bolestive riesenia a nič nezabralo. No chce to odvahu😀

tana2308
23. júl 2020

@dominika1369 sóda bikarbóna👍🏻 Dáš do mištičky lyžicku sódy a trochu vody, aby vznikla kašička, pred spaním dáš na kurie oko (ja som vždy dávala 1/4 lyžicky), prekryješ, K na nohe tak ponožkou, ak na ruke tak eukavicou alebo odstrihneš z ponožky :D, neverila som tejto bikarbóne najprv, aj ma to po 2 týždnoch už nebavilo a zrazu sa mi kurie oka povytrácali zázrakom. 🙂

abcmajacba
19. feb 2021

Ahojte, čo si vyskúšala, čo pomohlo? 😉