Pôrodnica Ružinov

bohom_milovana
6. aug 2023

ahojte, čo môžem očakávať v Ružinovskej nemocnici v pôrodnej miestnosti? Ako je to tam zariadené? A ešte by ma zaujímalo 6 nedelie. Sú izby v roku 2023 s kúpelňou?

lubkovaandrejka
6. aug 2023

@bohom_milovana Ahoj 🙂 rodila som minuly rok. Napisem ti len k izbam 600nedelia. Su tam izby aj s kupelnou aj bez, myslim,ze kupelnu ma len nadstandart -ked si zaplatis. Inak boli 2 kupelne na chodbe,aj s Wckami. Porodna sala vyzerala zastaralo,na stenach kachlicky, lozko na porod, par skriniek. na chodbach som ale videla fitlopty, viac ti k tomu neviem povedat,rodila som v celkovej narkoze akutnou sekciou tsk som okolie velmi nevnimala.

evkamotka
7. aug 2023

Ak v case tvojho porodu bude volny nadstandard, mozes na neho ist co je dvojka s kupelnou. Ale upozorňujem, ze cena za nadstandard je ludova, takze si ju pytaju skoro vsetci- ti prvi ju dostanu a ti druhi koncia na standarde...ked som rodila, uvolnila sa mi po 11 dnoch cakania na standarde (trojka s kupelnami na chodbe ale na to som sa uz vykaslala) takze necakaj to s istotou.....

beahaydee
7. aug 2023

Porodnica Ruzinov je na instagrame, su tam videa, fotky, ako to vyzera na boxoch. Nedavno si ich svojpomocne vynovili, vsetko najdes na tom instagrame… a 600nedelie, ako bolo spomenute, kupelne na izbe len na nadstandarde