Gynekologicko - pôrodnícka nemocnica Ružinov

nicolenicki
22. aug 2017

Ahojte, prosím nájde sa tu niekto kto má skúsenosti s Gynekologicko-Pôrodníckou Nemocnicou v Ružinovskej poliklinike ???? Veľmi zvažujem, že tam začnem chodiť ale chcela by som sa poradiť s niekým kto tam bol, prípadne tam chodí, ako to je s cenami, koľko sa tam platí za služby. Bola by som vám veľmi vďačná 🙂 🙂 ďakujem :*

lavieenrose
22. aug 2017

nemocnica v poliklinike?...teraz som dost mimo...o ziadnej nemocnici v poliklinike neviem...a gynekologovia maju cennik uvedeny na nete

lucyluv
23. aug 2017

Áno Koch je v Ružinove aj na partizánskej. V Ružinove s majú len pár ambulancii. Vsetky poplatky nájdeš na ich internetovej stránke. Ročný poplatok je okolo 120e, nič už neplatis naviac. Iba ak si tehotná je ročný poplatok okolo 400e. Ja som s nimi maximálne spokojná, keďže majú na partizánskej aj svoju pohotovosť (za tu sa dopláca 20e/deň za hospitalizáciu). Raz som u nich skočila do zaseknutý mi krízami ako tehotná, nikde inde na pohotovosti má nechceli ošetriť. A teraz druhýkrát sa mi upchal mliekovod cez vikend, napísala som svojej Dr a manžel len behol po kvapky k nim, nemusela som tam íst, keďže mám novorodenca. Akurát pôrod u nich je väčšia suma, je to 1400e. Ja som im vďačná za vela, takže mne sa to určite oplatilo!

lucyluv
23. aug 2017

Na MK medzi pôrodnicami je aj skupina Koch, tam sa môžeš pridať a popýtať viacerých zien

nicolenicki
autor
23. aug 2017

@lucyluv ďakujem veľmi pekne za radu 🙂 nooo 120€ no a tam mám už zahrnuté všetko? moc sa v tom nevyznám lebo ešte som nebola na prehliadke u gynekológa ... viem je to divné keďže mám 23 a už dávno nie som panna :D :D ale vlastne ako často sa tam chodí ročne? Lebo myslím si že sa mi neoplatí za 120€ ročne a pôjdem tam len raz :/

lucyluv
23. aug 2017

@nicolenicki preventívne sa chodí raz ročne, takze to sa to ozaj neoplati, pokiaľ nemáš čo u nich riešiť. Ja som zatiaľ okrem toho poplatku nič neplatila navyše, ale je možné že za nejaké špeciálne netradičné vyšetrenie by sa niečo doplácalo, nechcem klamat. ja som predtým chodila k doktorovi čo bral 50e za každú návštevu a žiadne tieto výhody tam neboli, takže ja som ušetrila 😀

vbb21
23. aug 2017

Ahoj. Ja tam chodim. Velmi mila je moja doktorka Ondackova. Mlada baba ale zlata.

lavieenrose
23. aug 2017

@lucyluv ten koch ale nieje v poliklinike ruzinovckej nie ?

vbb21
23. aug 2017

Maju ordinacie v ruzonovskej poliklinike na 5.poschodi. A potom cela samostatna klinika s ordinaciami porodnicou a lozkami je na palisadoch. Ja chodim podla toho kedy je moja doktorka v ruzinove aby som to mala na skok.

lucyluv
23. aug 2017

@lavieenrose je, na 5. poschodi je pár ambulancii, v tej zadnej poliklinike, ja tam chodím. Inak zvyšok je na Partizánskej v starom meste