Pôrodník na Antolskej

hrehusa31
25. jún 2021

Potrebovala by som poradiť, dobrého porodnika na Antolskej.. ak sa mala neotoci tak to vyzerá na cisársky rez. Len polovica mien lekarov na internete je uz neaktuálny. Cize niekto kto rodil teraz v dobe kovidovej na Antolskej..2021 dakujem

kristina0103
25. jún 2021

Kamarátka rodila tento týždeň u Oravca. Nepoznám ho vôbec, ale ona chválila.

marci77
25. jún 2021

ano, Oravec, Rozemberg, Danis, Janac, Dlhopolcek....vsetci su tam dobri ....
najaktualnejsie info najdete v skupinke:
https://www.modrykonik.sk/group/2293/

sonnenshein
25. jún 2021

@hrehusa31 Dlhopolcek, uplne iny level lekara..

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tara42
25. jún 2021

Mna operoval Janac, asistoval jeho ziak Danis v juni 2020. Ked budem mat znovu sekciu, chcem zase Janaca. Janaca volavaju aj ku komplikovanym porodom ked potrebuju pomoct ale ma svojsky humor. Na Dlhopoceka som pocula tiez chvalu a ze je velmi citlivy k pacientkam. Janac je kapacita.

iwet25
25. jún 2021

@hrehusa31 ja by som si na sekciu vybrala Oravca. Robí krásny rez, ani ho nie je vidieť. A dosť sa stará aj po pôrode, príde pozrieť.

ynett
25. jún 2021

ja som rodila cisarskym a natrafila som na pana Dlhopolceka a skvely prijemny pristup. Velmi mily pan daktor. Rodila som uz davno ale stale nanho pocuvam chvaly.

em4life
26. jún 2021

Pridavam sa k Dr. Dlhopolcekovi. Nemala som u neho porod, ale riesil gyn pohotovost v sestonedeli a na to, ze bol po 23. (!) porode v ten den (posledny bol cisarsky), tak bol velmi mily, prijemny a upokojoval ma.

simonad7
28. jún 2021

@hrehusa31 podľa mna vôbec nemusíš zazmluvnovat... na antolskej sú všetci super. Ja som rodila 30.5.21 prirodzene u mladej doktorky (meno si nepamätám žiaľ :( ) ale veľmi šikovná a som maximálne spokojná a žiadny ľahký pôrod to nebol - maly 53cm, 4.1kg a ja 159cm... mala som problém ho vytlačiť. Antolská doktori 10/10.

tin331
28. jún 2021

@hrehusa31 ja som robila v januári u pána primára Petrenka už druhýkrát (prvy pôrod 09/2019) obe sekcie a musím povedať, že lepšie som si vybrať nemohla.

nikollettt
1. júl 2021

Novakova simanicova

johy88
6. júl 2021

@tara42 Janac je macher 👍 osobna skusenost, ked som s malou dusickou hladala porodnika nakolko ma koch sklamal resp stratila som doveru v to, ze vsetko bude ok.
Je velmi mily, razny, priamy, clovek na spravnom mieste, ktoreho praca naplna. Presvedcil ma ihned na prvom stretnuti. Vedela som, ze ja aj dieta sme v najlepsich rukach aj keby sekery padali ☺ Sme tu obe zive a zdrave, ja po CR a mala 16dnova slecna 🤗 tj moja skusenost.