Svadba v Bitter House Bratislava + Roxy catering

michaela4242
13. feb 2024

Ahojte, chcem sa spýtať, či máte niekto skúsenosti s Bitter House, most pri Bratislave ? Uvažujeme nad svadbou ale zatiaľ majú strašne malo recenzií. Pomôže mi každá vaša reakcia aj názor. Vraj spolupracujú s roxy catering. Ak máte akúkoľvek skúsenosť (personál, izby, prostredie, ochota personál, cena) napíšte prosím. 🙂 Vďaka

ajajaj00
13. feb 2024

roxy catering je kto teraz?lebo boli to moji spoluziaci zo skoly z hotelovky ale neviem ci to maju stale oni

milanemila
13. feb 2024

@michaela4242 bola som tam na svadbe, catering bol podla mna fajn aj to miesto je pekne. Co sa tyka ubytka je tam len nejakych 5 alebo 6 izieb dvojlozkovych, takze sa tam nejak vo vacsom nedaju hostia ubytovat.

michaela4242
autor
14. feb 2024

@ajajaj00 tu je odkaz, sú tam v kontaktoch aj majitelia https://www.roxycatering.sk/

michaela4242
autor
14. feb 2024

@milanemila ahoj, vdaka za tvoju reakciu, ak sa smiem ešte spýtať spala si tam? Ak áno, bola počuť do izieb hudba zo zábavy? Počet izieb by nebol pre nás problem. Ako hodnotíš servis, resp. čašníkov ? 🙂

ajajaj00
14. feb 2024

@michaela4242 dominik anoo aj igor tu su ludia co vedia co robia

livia49
17. feb 2024

ahojte, mozem sa prosim opytat na pribliznu cenu prenajmu priestorov na svadobnu hostinu v Bitter House ? Dakujem 😊

yasminne_
19. feb 2024

ahoj my tam máme spravenú rezerváciu na svadbu, nás to miesto osobne veľmi očarilo a v porovnaní s inými miestami v BA sú tam veľmi zhovievaví vo viacerých veciach a naši známi tam mali svadbu a boli velmi spokojní 🙂

michaela4242
autor
21. feb 2024

@yasminne_ ahoj, ďakujem krásne za túto reakciu. Podľa mna je to očarujúce miesto, preto nad ním uvažujeme. Vieš mi prosím napísať, v čom všetkom vám vyhoveli? Zaujímajú ma veci, napr. ako či si môžeš priniesť nejaké vlastne zákusky, víno, pálenku atď. A ešte sa ta chcem spýtať, kde budete mat obrad? Ak to teda nie je nič tajne pre teba 🙂 vďaka

michaela4242
autor
21. feb 2024

@livia49 ahoj, myslím že okolo 6000€ iba za prenájom bez DPH a však máš celý areál pre seba a aj 6 izieb v cene. Cenu ohľadne cateringu a iné netuším. Rada by som bola keby sa niekto ozval a napísal nám viac info ohľadne cien.