Ako schudnúť?

lenkanovakkova
24. aug 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

tema ktora tu bola mozno mnohokrat ale stale tu nastava problem.
uz sa nemozem ani do zrkadla pozriet a navahu som nestupila uz asi pol roka pretoze sa toho cisla strasne bojim. chudnut nieje lahka vec
varit treba hlavne detom a manzelovi a potom je tazke si to odopierat. a na druhej strane neviem ani co by mi pomohlo :( ako mam schudnut a pripadne si to udrzat ??

zarka123
27. nov 2015

mne pomohla schudnut jedna vestica/bylinkarka....za 6 mesiacov 20kg dole, ale jasne, ze som aj cvicila, ale vsetko ide, len treba chciet 🙂

sardinka335
27. nov 2015

@zarka123 čo ti vyveštila, ze ked budeš cvičiť a zdravšie jesť tak schudneš? 😀 😀

evittam
27. nov 2015

@sardinka335 100 bodov 😀 😉

zuzana_kov
27. nov 2015
Používateľ zuzana_kov je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzana_kov.

ja sa tiez pochvalim ze chudnem sice len chvilku ale ide to pekne dole 🙂 strasne sa tesim

lenkanovakkova
autor
27. nov 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

tinka zavidim krasna postava 🙂 klobuk dole. urcite ked sa che tak sa
joj ano modre zneba som kukala tak to bol tiez extrem ako schudol ale paci sa mi ako. ze to proste islo tak nejak prirodzene.
baby berem si vase rady k srdcu a zacinam nieco aj ja robit 🙂 nech som spokojnejsia

betka239
27. nov 2015
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

@zuzana_kov zo zaciatku to vacsinou ide dobre ale potom to je uz tazsie 🙂

sardinka335
27. nov 2015

@evittam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 uplne ze ,,do kolen,, som sa nerehotala... 😀