Ako schudnúť? Ručička na váhe sa nehýbe

28. júl 2023

Už som zúfalá. Neviem schudnúť, keď sa pozriem do zrkadla, najradšej by som ho rozbila. Snažím sa zdravo jesť, jem 3-4 krát denne, mám ovocie doobeda, obed mám normálny - napríklad dnes to bolo cestoviny s kuracím mäsom, trochou syra a pórom, na večeru mám mix zeleniny. Mám pocit, že keď budem viac jesť, že priberiem, vlastne už v tomto množstve sa ručička nehýbe, nechápem to. Mám 175, vážim 60 kg, to je ranná váha. Nemôžem sa dostať pod 60 kg. Cvičím denne polhodinku, občas vynechám, keď som unavená z práce.
Skúšala som jesť len jedno, dve jedlá denne, to som chudla, ale akonáhle jem viac, tak priberám.

tamvtme
28. júl 2023

Zufala? Chut rozbit zrkadlo? pri 175cm a 60kg? Vsak to mas super vahu, ak nie su spoko, cvic na spevnenie postavy....

janai1
28. júl 2023

V skupine Cesta k mojej premene dala @missbau skvelý prispevok. Posielam ti screen, nebolo by od veci si ich prečítať

viestta
28. júl 2023

A kde mas v svojej diete bielkoviny? 1g cistych bielkovin na kilo vahy.

autor
28. júl 2023

@viestta Dám si cottage cheese občas, jogurt..

viestta
28. júl 2023

a mas v tom tych 60g bielkoviny?

sense
28. júl 2023

A koľko by si chcela vážiť? Prepáč ale ptin175 cm nie je 60kg absolútne veľa. Podľa BMI máš odvahu. Skus začať cvičiť silovi ak nie si spokojná so svojím telom

samimami777
28. júl 2023

Záleží skôr na výzore postavy, ako máš rozložený tuk... 60kg vyzerá na jednej ako nič a hádajú jej menej kilo a u druhej vyzerá ako by bola oplácaná. Ja som od teba podstatne menšia 167cm a teda 50kg na mne vyzeralo ako doslova na smrtke , trčali mi všetky kosti , mala som hrozne prepadnuté líca a každý sa ma pýtal či som nezdravá a u 58- 60kg vyzerám a cítim sa najlepšie. Nikto mi to netipuje. Preto by som sa skôr riadila výzorom ako číslom

autor
28. júl 2023

@samimami777 Ja mám okolo bokov tuk a nejde dole nijak, zúžiť pás ešte a budem spokojná. Ale nejde to.

autor
28. júl 2023

@sense Je to v norme, ale ja chcem tak -4kg

lucia851
28. júl 2023

A načo chudnes z takej váhy?veď musíš byť podvyživené a trčať ti kosti musia

deti95060810
28. júl 2023

skús beh a s jedlom skončiť po 18 h.
skúšala si diétu 8/16? z nej sa chudne super.

ctrl
28. júl 2023

Nizkosacharidova stravovanie

micusa2222
28. júl 2023

cvičiť, upraviť stravu, jesť malé porcie..hýbať sa...

koniarova
28. júl 2023

No neviem. Mám 175 cm a 62 kg. A som chudá,podľa mňa. Ty už vôbec chudnúť nepotrebuješ. Začni efektívne cvičiť. No pri 175 cm a váhe 56 kg to nebude podľa mňa dobre vyzerať. Budeš len kosť a koža.

vojtovicka
28. júl 2023

Tak necvic denne pol hodinku ale dvakrat alebo trikrat do tyzdna sa poriadne “rozbi”
Treba skusat. Nie na kazdeho plati to iste. Ani na toho isteho cloveka neplati to iste v roznom veku. Obzvlast u nas zien.

yalla966
28. júl 2023

a cvicis?

sissy27
28. júl 2023

Ty nepotrebujes schudnut, ty potrebujes spevnit, vyformovat telo. A to sa robi cvicenim a telo k tomu potrebuje stavebny material, nie hladovat…

barborachors
28. júl 2023

Pretoze mixujes bielkoviny s uhlohydratom. Ja mam tvoju vysku a mam 55. Keby jem ako ty, tiez mam 60. A to nechcem, necitim sa tak dobre.

Takze, za prvé, jes málo. Jest aspon 5 krat za den a mensie porcie. Pred kazdym jedlom vypi pohar vody s citrónom. A nemixuj prilohy a maso. Inak neschudnes. Po 30 tke to uz ide pomaly, ja mam po 40 a drzim sa vdaka navykom, nedietujem. A moj navyk je ze nemiesam prilohy s masom. Nejem ryzu ani zemiaky. Maximalne zjem mozno francúzske zemiaky, tak raz do roka si ich dam ked idem k svokre alebo tak. Ale inak sa stravujem ze nejem prilohy ani pečivo. Vsetko nahradzam zeleninou. To je všetko. Ak budes tak jest, schudnes aj ty.

retatka
28. júl 2023

Mám tiež 175 cm a 60 kíl ,je to ozaj na hrane ,menej kíl si neviem predstaviť .Cvičím silovo,postavu mám vyformovanú.Zameraj sa skôr na silový tréning ,dávaj pozor na stravu ,jedz kvalitne a hlavne tých 80% bielkovín na deň .Stiahni si kalorické tabuľky,od oka ťažko posúdiš,či máš správny príjem makroživín.

simca06022011
28. júl 2023

Tak cvičiť a nie chudnúť. Inaknvies ze zeny aj tuk zvyknú mať sem tam niekde ;) úzky pas možno ani nikdy mať nebudeš, keď tak stiahnutý a potom si koledujes o problémy s chrbtom;)
Podľa mňa máš váhu a všetko ok, na to co ti ostalo tuku = cvičiť, možno masáž,... ale to nepôjde len tak dole..

autor
28. júl 2023

Cvičím polhodinu denne, ale nemám žiadnu kondíciu, ťažko ide, ale nevzdávam sa. Inak som zvyknutá hladovať, večer nejem, občas ma prepadne vlci hlad a zjem niečo a potom mám výčitky

ope321
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikimoda1
29. júl 2023

Veľmi rada vám pomôžem,zostavujem stravovacie plány na mieru za prijateľné ceny

beahavala
3. aug 2023

Ja keď som chcela schudnúť tak som skúšala kadečo, nakoniec som zvolila dietu od KetoDiet a sňou som sa dostala na váhu akú som chcela. Nemala som žiadny jojo efekt a bez problémov stále udržujem.

ninah1486
9. aug 2023

podľa mňa ješ málo a preto nechudneš, skús si porovnať aký máš príjem kalórií a aký by si mala mať