Aký bežiaci pás?

andrea_ff
10. nov 2021

Zienky, tie, co mate beziaci pas doma, ste spokojne? Pouzivate dlhodobo? Aky odporucate? Alebo je to blbost? Da sa na tom ist aj rychla chodza? Nikdy som neskusala, ale laka ma to.
Za vsetky rady dakujem 😃👍

tribratri
10. nov 2021

Mame doma, elektricky, do 10km/h. Pouzivany bol, teraz uz skoro vobec, len obcas to niekoho chyti. Rychla chodza si davame tak 5-6km/h, 10km/h uz je na pomalsi beh, chodzou to uz nedavame.

andrea_ff
autor
10. nov 2021

@tribratri bojim sa, aby neskoncil ako vesiak. Ale z dlhodobeho hladiska si myslim, ze si lahsie najdem cas popri detoch ist si doma.

tribratri
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tribratri
10. nov 2021

@andrea_ff no u nas v podstate tak skoncil. ale kazdy tyzden si hovorim, ze zas zacnem, hlavne teraz v zime (kto by von do tej zimy siel), ale vzdy mi do toho nieco pride. Okrem toho mame rotoped aj elipticky, vsetko vesiaky 🙂

macekovam
10. nov 2021

@andrea_ff myslím si ze to ako skončí je len na vás...

andrea_ff
autor
10. nov 2021

@macekovam tak jasne

ninah1486
17. okt 2022

ja môzem len odporucit, kupovali sme ho z fitham ale ja som si dala od nich poradit ktory vziat, vyuzivam ho takmer kazdy den, väcsinou si rano pol hodinu zabeham 🙂

beahavala
20. okt 2022

nie je to blbost ak ho budes vyuzivat ale ak si ho nikdy nejako pravidelne nevyuzivala tak asi nie je moc rozumne si ho rovno kupovat