Aký je najlepší spaľovač tukov pre ženy?

anetinkaa
26. mar 2014

Začala som cvičiť a chcela by som poradiť, nejaký dobrý spaľovač 🙂

sashabb
26. mar 2014

@anetinkaa mala som L-carnitin z DM-ky a super 😉

mirka_aa
26. mar 2014

aj mna to zaujima 🙂 ale konkretna znacka 🙂

biancarv
26. mar 2014

Pravidelné stravovanie každé tri hodiny. To je 80 % úspechu. 20% cvičenie. 🙂

mirka_aa
26. mar 2014

jasnee to viem,ale predsa by som chcela aj spalovac lebo uz som cosi schudla len dalej sa to dajako stoplo.. :/

janka7177
27. mar 2014

@anetinkaa Ahoj , choď do obchodu v ktorom predávajú športové výživové doplnky, je tam bohatý výber a poradia Ti. Ja behám a dávam si L- Carnitin.

barus77
27. mar 2014

je napr. takýto špeci pre ženy 🙂 http://www.proteinsindia.com/wp-content/uploads...

petersc
27. mar 2014

lipo-6-black-hers-nutrex Ahoj tento spalovac je tak isto dost dobry pre zeny . Samozrejme ako s kazdym spalovacom to netreba prehanat . pokial si teraz zacala cvicit urcite staci l-carnitin a pravidelna upravena strava + trening + regeneracia. Pokial by si nebola spokojna s vysledkami po l- carnitine tak potom skus to lipo 6 .

miskaie
27. mar 2014

@petersc ahoj mozem otazocku?? je nejak urcena doba asi ako dlho vkuse mozem brat l-carnitine?myslim ci treba nejaku pauzu alebo nie? dakujem

petersc
27. mar 2014

@miskaie ahoj ... Celkovo u doplnkoch vyzivy sa odporuca po urcitej dobe pauza z toho dovodu ze telo si na to casom zvykne a moze sa stat ze prestane na dany doplnok reagovat. Preto je dobre dat si pauzu precistit organizmus a tak si znovu nasadit . vacsinou sa odporuca brat doplnok 3 mesiace co mam skusenosti a potom aspon na 2-3 tyzdne vynechat. Telo by malo na to lepsie reagovat.

petersc
27. mar 2014

@petersc ale konkretne u l-carnitinu sa uvadza ,ze sa moze brat aj dlhodobo je nezavadny pri predavkovani sa moze stat , ze budes mat hnacku . ale pokial viem tak pri mnozstve 3g denne taketo ucinky neboli preukazane. Nadbitok karnitinu oblicky vylucia do mocu kedze je rozpustny vo vode tak isto ako aj vitaminy rozpustne vo vode.

bona5
27. mar 2014

dobry spalovač-nežrat 😀

miskaie
28. mar 2014

@petersc dakujem velmi pekne 🙂 ja si davam l carnitin 2x denne hned rano a pred cvicenim mam ho v tekutej fotrme a zda sa mi byt lepsie ako tabletky...len som nevedela ako dlho ho mozem brat lebo uz si davam druhu flasu...a potom asi vyskusam ten lipo6...este raz dakujem pekny den

tanduliatko
7. apr 2014

@janka7177 A ako za akú dobu si schudla kolko ?
Ja som začala behať a tiež by som si chcela čosi kupiť k tomu behaniu.

janka7177
7. apr 2014

@tanduliatko Ahoj, ja som aktívne športovala, počas pôrodu som pribrala 30 kg a takmer polovica mi ostala. 😠 Skúšala som rôzne diéty, ale vždy sa dostavil jojo efekt. 😒 Tak som si povedala "dosť" a idem radšej pomaly,ale natrvalo. Zatiaľ od 15.2. je to 3,5 kg a 2,5 cm v páse. Iné si nemeriam, lebo ja mám najmä brucho. 😒 Pozerám, že Ty si ešte mladučká, takže tebe to pôjde možno lepšie. 🙂 Ja som trochu upravila stravu, obedujem o 13,30 h, potom už jem len bielkoviny a zeleninu. Pijem veľa tekutín.L-Carnitin si dávam asi 30 min. pred behom.

sallyy
31. mar 2016

Baby ktory l carnitin je najlepsi ??