Bežecký pás a chudnutie

andrea1235356
17. máj 2022

Dobrý deň, začala som behať na bežiacom páse. Chcela by som schudnúť aspoň 3-4 kilá. Máte nejaké tipy? Alebo schudli ste pomocou bežeckého pásu? Behávam na 8 15 min a na 6 10. Stačí to? Vopred ďakujem za odpovede

banalu
17. máj 2022

@andrea1235356 schudnes ak tvoj prijem bude mensi ako vydaj.

jajanka31
17. máj 2022

@andrea1235356 ja som schudla.. Kazdy den 10km a za 3 mesiace bllo dole 10kg

sardinka32
17. máj 2022

jasné, ze mozes schudnut (mám doma)...ale telo si postupne zvykne na zataz, takze odporucam HIIT...striedaj frekvenciu...a ak neznizis príjem, tak neschudnes...aj keby si behala hodinu...nepriberies, ale ani neschudnes...strava v prvom rade...a potom vdaka pohybu to ide rychlejsie ako len znizovanim prijmu (bez pohybu)

andrea1235356
autor
17. máj 2022

@sardinka32 Rozumiem, stravu sa snažím upraviť ale nie hlúpe diéty ale 80/20 avšak tento mesiac chcem vydržať bez sladkostí. Ohľadom behanie, neviem či behám dostatočne avšak cvičím aj silovo alebo mám aj cviky mimo behania. Behám 10 minút rozklus na 6 km za hodinu a ku koncu tréningu behám 8 km za hodinu 15 minút

midori123
17. máj 2022

Davala som rychlu chodzu. Isla som rychlostou 7km za hodinu, vyvysenie na 10 a slapala som rovnu hodinu.
Priznam sa, ze som potila krv, no vysledok bol skvely😃

nina255
17. máj 2022

@andrea1235356 behat 10-15minut na beziacom pase? Nie nestaci, ved to nemas skoro ziadny vydaj energie to akurat tak nastartujes telo a uz prestavas

mamkalentedkova
17. máj 2022

Čo sa týka kardio tréningu ,kedysi mi známa ,ktorá cvičí roky,vysvetlila ,že telo začína spaľovať tuk až po 20 minútach kardio aktivity v aerobnom tempe ..takže ak na páse ,tak na chudnutie behať aspoň 25-30 minút .30 je tak akurát.Kedysi som chodievala behávať ,ozaj maximálne 30-40 minút..síce nie na páse ,ale vonku v prírode..za dva mesiace so. Dala dolu 6 kíl .Behala som 5-6 krát týždenne .Ak cvičís aj silovo ,asi by som si to nejak podelila ,niektoré dni len kardio tréning,iné dni silové cvičenie ,zamerané na rôzne partie tela .Samozrejme úprava stravy ,aj keď ja teda ,som nikdy stravu nijak špeciálne neriešila ,ani v čase keď som chodila behať,ani v čase keď som chodievala do fitka ..

osky
17. máj 2022

Mam doma pas,ale nie vzdy sa mi chce.
Rano to nedavam a vecer byvam uz uplne vycucnuta...takze cez vikend,ale skor nie ako ano..
Ale samozrejme,schudnut musim.
Zacala som si.preto ratat kalorie,stravujem sa zdravo-to som aj predtym,ale napr.vyhodila som cukor,nahradila steviou...obcas si cosi dam ,ale proste si to kontrolujem.
Maslo som obmedzila na minimum,vsetko si pisem,ratam...netreba na to vela casu.je to len zvyk.
Si i rozne appky,kt.ti to ulahcia.skus...
Co je hlavne,ze necitim,ze drzim nejaku "dietu.
Nie som hladna,zijem mormalne...
Nutrelino.com-vyzivove tabulky.
Zadaj si udaje,ciel....tam ti vyhodi bazalny metabolizmus a kolko kalorii ti odporucaju....
A mozes ratat.
Ja vcera som mala akurat 2 mesiace a mam dolu rovnych 9 kil.
Som nadsena,a pokracujem.
Za tie 2 mesiace som sa na pas dostala asi len 3x...takze to len bonus.
Treba kvalitnu stravu a strazit prijem/vydaj.

kittykat22
17. máj 2022

@andrea1235356 ano, da sa schudnut behanim na pase. Schudli 2 baby v mojom okoli. Ale behali kazdy den. Pytala som sa v akej rychlosti a vzdy to bolo do cca 12km/hod. Jedna behavala 60 min kazdy den, druha behala na programe kt mal rychlost od 7-12. Jedna schudla 15 a druha 40kg. Urcite behavaj = hlavne pravidelne. Drzim palce ❤️

mamkalentedkova
18. máj 2022

@osky wau krásny výsledok 👏si skvelá .Obdivujem vás všetky baby ,čo máte pevnú vôľu a idete si za svojim cieľom .

leon20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz