Bežecký pás pri chôdzi šúcha

mattuliatko30
20. dec 2022

ahojte, vie mi prosím niekto poradiť..kúpili sme bežecký pás, a akosi šúcha, ale len pri chodzi alebo behu...
Neviem či to tak má robiť..keď ho zapnem..ide pekne tichučko..ale keď naň stúpim,tak už začne tak zvláštne šúchať..je to váhou?...olej sme tam dali, všetko je tak, ako by malo byť, len ma znepokojil ten zvuk, samozrejme ,že nie je to pás za 2 tis...ale či to aj vám tak robí.

ďakujem.

sense
20. dec 2022

Mne skúšali ste ho zvnútra po vystavať a skontrolovať pas ci nie je viac naspanovamy ako ma alebo menej naspanovany?

zuzinka888
20. dec 2022

Mas rovnu podlahu? Nechcem byt hnusna a necitliva, ale aj pasy a bicykle maju svoju nosnost. Tiez pomer ako pri vsetkom- kvalita- cena.

mattuliatko30
autor
20. dec 2022

@sense nie nevysávala som ho..len sme ho priam zapojili..a išiel pekne ticho..pokial naň nestúpim..tak neviem či to tak má byť...nič sa o nič neopiera.. ja len ,či aj niekomu to robí..neviem či to musí nejako sadnúť...predsa je to nové...alebo sa trošku prispôsobiť ...

mattuliatko30
autor
20. dec 2022

@zuzinka888 ano mám rovnú podlahu..a 76kg...on ide pekne..ticho ,kým naň nestúpim...kupovaný bol za 375e..má aj odpruženie..6bodové...
neviem,či aj ten pás...treba nejako šponovať..alebo len treba aby sadol...

mattuliatko30
autor
20. dec 2022

@sense ako zistim..či je viac alebo menej našponovaný....podľa mna by to asi robilo aj keby sa pustí len...ale tam ide pekne...chápem,že keď stúpim tak predsa aj váha...len či to tak má byť...až ho nepokazím hneď na začiatku :(

sense
20. dec 2022

@mattuliatko30 aha takže úplne nový tak zrejme si budeš musieť len zvyknúť ono napr môj tiež nie za 2tis ale ani za 500 je tiež tichšie keď ide samovoľne napr na jednotke a inak keď ide na vyššej rýchlosti.

sense
20. dec 2022

@mattuliatko30 u mňa je to popisane v brozurke, neviem ti to takto presne popísať, ale je aj video. ale mne ho dávali Dokop z firmy kt ho doviezla aj spanovali. A hlucnejsi môže byť aj kvôli váhe, záleží zrejme aj od výkonnosti motora.

nikoll29
20. dec 2022

Myslim si, ze je to normalne, kedze sa pas vahou zatazi, moze vydavat nejaky zvuk, kedze sa ta placha zacne opierat o samotny pas. Este som teda nebola na ziadnom, ktory by fungoval ale ze uplne potichu

mattuliatko30
autor
20. dec 2022

@nikoll29 jasne jq ani nečakám ze bude tichucky a uz vôbec nie pri behu len ma to prekvapilo ten šuchot,keď som na to stúpila..tak sa pýtam až náhodou toctak nemá byť.a trieť ved jasne ze ten pas sa opiera o ten spodok...len ci sa tam čosi ešte nemá dávať..ale olej sme dali do tých dierok..co su na to neviem ci treba aj pod ten pas .ale asi nie keď to tam je na to urcene

mattuliatko30
autor
20. dec 2022

@sense no uvidíme motor je 2,5

mattuliatko30
autor
20. dec 2022

@sense no asi to tak bude..možno predsa kým sa trosku vychodi..a prispôsobí ta beziaca plocha

simca06022011
20. dec 2022

najlepsie by bolo keby si pozrela rovno web a vyhladala podla vyrobcu a typu rady k tomu, navod... a uvidis. Vela krat su aj videa a popisuju tam kopec veci, pocut aj zvuk ak to nahraju atd.
Ja somt akto riesila eliptikal, kedze sme ho montovali doma a nevedela som co od neho mozem cakat, na prazdno ide viac menej ticho a pri zatazeny sa objavilo trenie a klikanie sem tam (sucha sa vlastne pás pri to zavazi ci co to tam je). PRedajca by ti mal vediet tie k tomu povedat co to. Kazdy ma iny stroj, cenovo su rozdiely v prevedeni, hlucnosti....

zuzinka888
20. dec 2022

@mattuliatko30 a kde si ho kupovala? Ak ma obchod aj kamennu predajnu- urcite sa mozes informovat aj tam- ci je to v norme alebo fovod na reklamaciu.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mattuliatko30
autor
20. dec 2022

@boldo87 Tak dakujem asi to tak ma byt..hlavne nech ide a nekazi sa 😀 uz len na ňom behať🙂