Čaje a tabletky na chudnutie - skúsenosti

sasi_01
30. okt 2017

ahojte žienky, chcem sa spýtať máte niektorá skusenosti s čajmi a tabletkami na chudnutie ? mne ich poradila kamarátka ktorá ich uživa od augusta až doteraz a naozaj je to na nej vidno, schudla celkom dosť a je štíhla 🙂

dominika6
30. okt 2017

@sasi_01 hej budeš piť čaje a popri tom sa napchávať?
sedieť doma na gauči bez pohybu?
ked už chceš piť čaj tak si kúp Senna čaj..v lekárni..po ňom budeš ako spidigonzáles 🙂

sasi_01
autor
30. okt 2017

@dominika6 a kto povedal že sa budem napchávať a budem bez pohybu? zlatíčko čítaj s porozumením ;)

dada200
30. okt 2017

@sasi_01 záleží o aký čaj a tabletky sa jedná. Niektoré účinné sú,niektoré vôbec.

dominika6
30. okt 2017

@sasi_01 tak potom ti ten čaj netreba

miroslavka13
30. okt 2017

Co sa tyka cajov tak tie mozes pouzivat ako podporu pri upraveni jedalnicka a zvysenom vydaji energie. Samotny caj ani taletky zazraky nerobia mozno na chvilu ale ten jojo efekt potom uff no neviem ci to stoji zato. Treba si najst trvalu cestu napr. Nejest sladke a tuky muku, k tomu napr. Beh alebo dlhe prechadzky. Odsleduj si ako na tom bude kamoska ked tie tabletky prestane brat. Trvale schudnutie je o zivotnom style.

sasi_01
autor
30. okt 2017

@dominika6 ak mi nevieš normálne poradiť, zdrž sa prosím ťa komentára takéto tvoje drísty tu nepotrebujem

sasi_01
autor
30. okt 2017

@miroslavka13 viem že mi nepomožu len čaje ale možu mi k tomu pomôcť, ona mi poradila čaj ktorý zmenší pocit hladu...

sasi_01
autor
30. okt 2017

@dada200 čaj sa volá klember limetkový čierny čaj a tabletky sa berú postupne sibutrax a potom silnejšie t3

dominika6
30. okt 2017

@sasi_01 neviem kto tu má problém s čítaním? čítaj znova..máš tam názov čaju..sa chovaj slušne

sasi_01
autor
30. okt 2017

@dominika6 chcela som len vedieť aj ostatné názory , kto aké bral čaje a tabletky a či pomohli... aby som mala väčší obraz o tom a počula viac názorov

zuzidr
30. okt 2017

pila som rôzne čaje, brala rôzne tabletky...každý organizmus je iný, čo jej pomohlo, tebe nemusí a naopak...jediné čo mi pomohlo pre pár rokmi schudnúť, bola radikálna zmena stravy, pohyb, cvičenie, 2litre vody denne....a nepotrebovala som k tomu žiadny čaj ani tabletky....teoria je lahká, mám pár kíl naspäť a nie a nie sa zaťať a začať odznova

nikkya
30. okt 2017

Upraviť stravu a cvičiť -zaručené chudnutie. V množstve jedla sa obmedzovať netreba,ak sa spravne človek stravuje 😉 ja som schudla 30kg ,nikdy som hladná nebola , cvičila som kardio a silové cv. S činkami a jediné tabletky som jedla synefrin (urychluje spalovanie pri cvičení) +miesto večere som pila ultra loss shake s mliekom a to nasýtilo dosť...

opuska
30. okt 2017

@sasi_01 osobne si myslim, ze ked sa budes hybat a stravovat zdravo tak ani caj ani tabletky nebudes musiet uzivat. Su to zbytocne vyhodene peniaze. Ale je to na tebe. Ked tomu veris, tak si to kup a vyskusaj aj ty

bosoriak
30. okt 2017

@sasi_01 Ziadny caj ani tabletky nezarucia schudnutie. Iba zmena stravy a pohyb. Mozno to niekto uziva ako podporu alebo skor ako placebo, ale realny zmysel to nema. Kto chce schudnut, schudne aj bez toho.
Pozri si nejake stranky o vyzive, o chudnuti, o kalorickych tabulkach a kolko toho mas kedy zjest a nebudes potrebovat tabletky ani caje a je to zdarma. Moj tip chudnutie-ako.sk.
Drzim palce!

sasi_01
autor
31. okt 2017

Dakujem kočky za nazory, ale tieto rady strava a pohyb to uz pozna snad kazdy 🙂 chcela som skor pocut nazory tych co vyskusali caje a tabletky a maju s tym skusenosti 🙂

dajna8
31. okt 2017

@sasi_01 Ty si síce povieš, že tieto rady pozná snáď každý. To áno, ale len toto je návod ako si ozaj pomôcť. Čaje a nejaké tabletky sú drahé a nemajú účinok, odo mňa toľko.

miroslavka13
4. nov 2017

Cak na podporu chudnutia som pila a mozno trosku zaberal ale nemala som po nom chut na sladke. A tabletky som raz brala schudla som 4 kg ale ked som ich prestala brat kila boli nazad tak od vtedy tomu neverim. Inak ja som od januara dala dole 10 kg nebrala som ziadne tabletky len som prestala vecerat a zacala 3 krat do tyzdna behat

maruskazkosic
6. nov 2017

Keby všetky tabletky zaberali neboli by chorí ľudia ....
Treba hlavne zmeniť stravovanie a keď už nezaberá ani diéta a cvičenie, treba sa dať na chudnutie pod športovým a lekárskym dohľadom. Vytvoria ti stravovací plán schudneš efektívne bez JOJO efektu 🙂.

silviaeli
18. feb 2018

@sasi_01 ak ti ich poradila Kamarátka a vidíš na nej výsledky, tak prečo chceš rady ešte aj tu??🤔Daj tip aké používa..😀
@miroslavka13

maminaveronika
28. mar 2018

Zaoberám sa chudnutím a poradenstvom v oblasti zdravého životného štýlu. Som certifikovaný výživový poradca. Rada Vám pomôžem. Ja -15kg za 4 mesiace Máme kopec produktov aj na chudnutie, ktoré sú rokmi a stovkami ľudí overené.
- NEČAKAJTE diétu
- NEČAKAJTE hladovanie
- NEČAKAJTE drezúru v strave
ČAKAJTE jedlo 5x denne
ČAKAJTE správny pitný režim
ČAKAJTE motiváciu, výsledky a podporu
Pridajte sa a pomôžem Vám: https://www.facebook.com/groups/2074413219456243/

anulienkalenka
23. aug 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

tabletky na chudnutie vymen za tenisky a chod behat. K tomu si pridaj proceduru a vyledok bude krasny https://bodywraps.cz/slim/

patkaba
17. sep 2018

Vykaslite sa na rozne nezmyslene tabletky, chudnutie je o prijme a vydaji a nie, ze sa prejete a date si nejaku tabletku a bude to ok 🙂 Tiez som tak zmyslala. No realne som schudla az s Prodietixom (prodietix.sk ak mozem spomenut), proste som sa naucila pocuvat telo, sledovat ho, hrat sa so stravou aby som netrpela, ale zaroven sa citili skvele.. odporucam vsetkymi desiatimi! 🙂

beky1813
17. sep 2018

@patkaba co tu spamujes s prodietixom?

maruskazkosic
18. sep 2018

Ja tak isto ako každá žena riešim chudnutie a boli mi odporúčané tabletky na odkyslenie, ktoré zároveň aj regulujú váhu. Mne to veľké zázraky s váhou neurobilo, ale zato mi to pomohlo na pleť a vlasy. Tak som ich odporučila mojej kamarátke, že jej prestanú vypadávať vlasy a ona po nich schudla 6 kg! Takže každý sme individuálny, na každého pôsobí niečo iné ....

barbi68
27. sep 2018

@maruskazkosic a o aké tabletky konkrétne išlo ?

maruskazkosic
27. sep 2018

Boli to doplnky výživy ktoré prispievajú k normálnemu metabolizmu mikroživín Pro Balance. berú sa 3 x denne po 4 tablety a okrem efektu chudnutia pomáhajú aj k zdravej pleti, mne prestali vypadávať vlasy a sestra si ich chválila že účinkovali pri únave a vyčerpaní.

rsimona
14. júl 2019

@patkaba Súhlasím, obdobná skúsenosť s Prodietixom

viktoriadva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barbi68
13. sep 2020

@sasi_01 a ktoré konkrétne ti poradila ?
Ja nemám tiež žiadne skúsenosti s týmto ...