Existuje tabletka na chudnutie?

30. nov 2023

Jedna známa mi povedala, že začala brat tabletky na chudnutie a už stihla niečo aj schudnúť. Ja tomu moc neverím a preto chcem počuť viac ľudí čo si o tom myslia alebo či to zabralo.

rebrambora
30. nov 2023

Mozno tak amferamin.

janai1
30. nov 2023

existujú ale sú na predpis

sissy27
30. nov 2023

ano, existujú. a aj fungujú - kým ich užívaš. V momente, ako ich prestaneš brať (a nie, nedajú sa brať po zvyšok života), tak si znova naspäť tam kde si bola a priberieš všetko naspäť aj s úrokami.
jediná cesta k lepšej postave ide cez zmenu životného štýlu - lepšie stravovanie, viac pohybu.

pkgirl30
30. nov 2023

moja známa chodí k diabetologovi na injekcie a už dala dole 60 kíl....či z toho bude jojo efekt sa uvidí neskôr

autor
30. nov 2023

@pkgirl30 fuha to by bolo fajn keby take nejaké tabletky existujú 😂

ibatanecnica
30. nov 2023

@pkgirl30 no ak sa vráti k takému životnému štýlu, ktorý ju dotiahol na tie kg navyše, tak určite priberie.

pkgirl30
30. nov 2023

@ibatanecnica ona má nadmernú veľkosť, nie vlastným pričinením, tu za to naozaj môžu hormóny, preto aj môže kvôli diagnóze dostávať tie injekcie. teraz keď už sa vie lepšie hýbať tak chodí do fitka ...ako bude vyzerať do budúcna je na nej ...ja osobne na žiadne lieky neverím, človek si proste peknú postavu musí odmakať, poznám to na sebe

ibatanecnica
30. nov 2023

@pkgirl30 no tak to je iné. Ale brať lieky iba kvôli vlastnej pohodlnosti, je blbosť. Nedá sa donekonečna sa vyžierať , dať si pilulku a byť chudá.

vanilkovazmrzka
30. nov 2023

Na chudnutie existuje nezrat jak 🐷 a cvicit

ibatanecnica
30. nov 2023

@vanilkovazmrzka a nežrať

lindous
30. nov 2023

Takéto tabletky, ktoré aj fungujú a nie su len reklamym ťahom sú veľkou záťažou pre telo a preto sa berú iba v extrémnych prípadoch a pod lekárskym dozorom, pričom aj pri ich užívaní by malo prísť k úprave životného štýlu… tak neviem či toto je aj známej prípad, ak nie zrejme to bude placebo a nie je to len o tabletkách, ale začala proste menej jesť, niekedy stačí, že si človek mysli, že tabletky mu potláčajú chuť na jedlo na to, aby chuť potlačená bola 😅

tehotna40
30. nov 2023

Tabletky určite nie, a už vôbec nie nejaké voľnopredajné. Ak aj niečo schudne jojo efekt jak vyšitý. Existujú injekcie ako je napr saxenda,ktoré ale sú dosť drahé aj napriek tomu, že ich predpise lekár, a samozrejme sa berú pod dohľadom lekára len ako doplnok k diéte a upravenej strave. Ziadny zázrak na chudnutie neexistuje.

saxana000
30. nov 2023

Su tabletky na odvodnenie tam ide vaha dolu ale nie je to chudnutie v tom pravom slova zmysle.

monulik007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz