Chcem schudnúť 8 kg do Vianoc. Dá sa to?

mia885
29. okt 2014

Ahojte maminky, tak teda chcem schudnut 8 kg do vianoc, myslite ze je to mozne? Da sa to? Ak ano poradte mi co do stravou, co mozem co nie. Ja ked sa zatnem, nespravim prehresok, len vocbec neviem co mozem a kolko aby som dosiahla tych 8 kg. pohybu mam dost. Ak je tu nejaka maminka co by sa rada pridala moze do spravy, budeme sa tak podporovat a moze tobyt lahsie. Pohybu mam dostatok 🙂 dakujem a cakam na spravy a rady ;)

lienkafoj
29. okt 2014

@mia885 kolko mas kg teraz a kolko merias?

vaneska41113
29. okt 2014

aj ja by som potrebovala ... 13dnova dieta len mam s kym ist do toho ked sa nemam s kym podporovat ... vzdy som vydrzala len 3 dni

silvia1988
29. okt 2014

ahoh mia,učinná a celkom zvládnutelná je 90 dnová dieta,najdes ju na nete,možem odporučiť.

sissy27
29. okt 2014

@mia885 dať sa to dá, ale je rozdiel, či potrebuješ schudnúť zo 100kg na 92kg alebo zo 60kg na 52kg... každopádne chudnúť 4kg za mesiac v prípade, že sa jedná len o nejakú kozmetickú úpravu, nie je zdravé a je tam vysoká pravdepodobnosť toho, že vo februári budeš mať naspäť nie len tých 8kg, ale aj nejaké navyše...

zenulkaaa
29. okt 2014

@mia885 samozrejme, že sa to dá. V prvom rade kašli na hlupe diety. Začni sa stravovať 5krát denne v 3hodinových intervaloch. A treba začať cvičiť. Ale poriadne. Chce to cvičenie, kde sa dobre zadýchaš a spotiš, ideálny je stacionárny bicykel. Naordinuj si ho 5 krát týždenne po 30 minut. Samozrejme začni napr. s 10 - 15 minutami a postupne zvyšuj. Ono sa to dá, len sa treba prekonať.
Do vianoc je to presne 8 týždnov, tak nevidim problém nezhodit tých osem kil.
Držim palce a želamá pevnu volu.

mia885
autor
29. okt 2014

Mam 66 kg a chcem ist na 58 🙂

katarinamarkova
29. okt 2014

@mia885 preco prave 8kg, preco prave do vianoc?preco vlastne chces chudnut?
zo 66 na 58 za dva mes. je dost vela a dost rychlo takto to mas do roka 2x spat 🙂
ak chces byt chudsia, zdravsia, treba zmenit ziv. styl, normalne jest, normalne sa hybat, nie drzat diety.
tak neschudnes par kg za kratucku dobu, ktore sa ti potom ale vratia dvojnasobne......ale sudnes viac, sice za dlhsiu dobu ale na furt 🙂

mia885
autor
29. okt 2014

Chcem prekvapit priatela, vidime sa az na vianoce zas🙂 a samozrejme pre seba🙂

tajka1986
29. okt 2014

No ano dobre ti radia 5xdenne jest,cvicit,bla bla ano je to spravna cesta. Dieta je ale rychlejsia a ucinnejsia a ked po nej nabehnes na 5xdenne strava a mozno aj delena,urcite schudnes aj viac do tych vianoc. 😉

mia885
autor
29. okt 2014

@tajka1986
Tak potom daj nejaku ucinnu dietu 🙂 a potom nabehnem na to ostatne 🙂 delena strava atd

tajka1986
29. okt 2014

@mia885 mliecna dieta 🙂 jasnych 8kg dole ale iba ak nemas nejake vazne zdrav.problemy,pretoze nie je pre kazdeho a platia urcite pravidla 🙂 drzim palce

mia885
autor
29. okt 2014

Som skusala tu mliecnu, ale tocila sa mi hlava, nevladala som, bolo mi na odpadnutie :( ale nemam ziadne zdrav problemy tak nechapem preco takto to bolo

bonaqa2013
29. okt 2014

8 kg je veĺa. skús len 5 aj to bude dobre viditeĺné. odporúčam úplne vynechať sladkosti, sladké vody, kávu a čaj bez cukru. Nejesť po 18 hod. Skús viac chodiť peši, zo športov je dobré plávanie a aerobik. Ale cvičiť možeš aj doma. pusti si nejakú obľúbenú muziku a ideš. Ešte odporúčam nejesť do prasknutia, radšej len tak na 80 perc. časom si zvykneš. dobré sú aj brušáky - cvičíš denne, zo začiatku po menej a potom si postupne pridávaš viac. Ona chudnutie je životný štýl na ktorý si musíš zvyknúť. Ja mám 4 deti, vo veku od 4 do 19 rokov a podľa tabuliek mi chýba 10 kg. nesnaž sa schudnúť rýchlo. Viem že existuje aj nejaká kapustová polievka na chudnutie - či je to dobré neviem, neskúšala som.

mimi8814
30. okt 2014

no a potom pridu vianoce a 8 kil + dalsie 2 su naspat;-D jojo efekt je svina

timca55
30. okt 2014

ja som zhodila 10 za necele dva mesiace takze sa da vsetko , cvicit behat , cvicit behat a pojde to ,nedrzala som ziadnu dietu, hlavne aby si spalila viac kalorii ako zjes, ja som davala kazdy vecer 5 km beh niekedy aj 7 podla toho ako som vladala a islo to dole pekne , teraz uz len sem tam si zabehm skor cvicim brucho a zadok s vahou aby som mala do leta vytuzenu postavu , krasnu vypracovanu

timca55
30. okt 2014

potm to uz len treba vediet si urzat ked zhodis neprestat cvicit aby si nepribrala naspat a viac

vajanka
30. okt 2014

tu je jeden clanok o cvikoch pre pevný zadok http://goo.gl/cLgPlS

vajanka
30. okt 2014

a toto pomohlo mojej kamoske ako zlepsit spalovanie tukov http://goo.gl/ibHFPB

nyusika
30. okt 2014

8 kil je v pohode...ale neaplikuj ziadnu dietu. ani 13 dnovu, ani 90 dnovu.

klasika prisne pravidelna strava, doobeda malo sacharidov, na obed maso bez prilohy, vecer nejaka zelenian. na desiatu kus ovocia, na olovrant do dlane orechy.
a pomedzi to NICOVATE NIC 🙂
ked pridas aj pohyb, uspech mas zaruceny 🙂

timca55
30. okt 2014

@vajanka no ja robim tiez tieto cviky , cvicim zhruba 4 mesiace a zadok sa mi uz zmenšil trocha a je pevnejši takze tieto urcite zaberaju

bianka...
30. okt 2014

ahojte pridavam sa ku vam aj ja, mne by tych 8 kg bolo super a po vianociach este nejakych 5 🙂

timca55
31. okt 2014

@bianka... tak len smelo do toho cim skor zacnes tym lepsie 🙂

cukroska
16. okt 2019

@mia885 prečo práve 8kg? Na začiatok nestačí aj menej?

1gabriela13
16. okt 2019

@mia885 ahoj, dá sa to, závisí aj od metabolizmu. Žiadne 13 dnove diéty a somariny. Jest 5x denne v 3h intervaloch akotl tu písali nadomnou. Kvalitné veci plne proteínov, bielkovín a znížiť na minimum sacharidy. Lenže ak nechceš pribrať s5, musíš sa takto vždy stravovať. Lebo potom to nemá dlhodobý efekt. Samozrejme aj pohyb je dôležitý ale strava je dôležitejšia (vlastná skúsenosť). Ja som schudla zo 65kg na 48kg behom 8 mesiacov. Ale vždy som mala rýchly metabolizmus aj veľa pohybu, len stravu som si upravila.

tatapipka
16. okt 2019

@mia885 neviem čo je mliečna diéta ale skús bezmliečnu..🙂)) teraz vážne....ja mám bezmliečnu, nie bezlaktozovú diétu tretí mesiac kvôli malému (kojenie a jeho alrgia na BKM) a schudla som celkom a aj pleť mám oveľa zdravšiu, nie som taká nabobtnaná a cítim sa zdravšie...keby mám čas a chuť ešte aj cvičiť tak by som bola možno prvý raz v živote aj šlank

ki_wi
17. okt 2019

@mia885 dá sa to samozrejme...skús 28 dňový harmonizačný program od Antónie Mačingovej, mne to veľmi pomohlo...ak budeš potom ďalej pokračovať podľa jej stravovacích rád, podarí sa ti udržať hmotnosť..ja som zo svojich 73 kíl schudla za 3 mesiace na 65...ale ono nejde ani tak o kilá, ako o ten skvelý pocit, že môžem nosiť menšie oblečenie..