Chudneme podľa Antónie Macingovej - január 2012

mucilienka
9. dec 2011

Ahojte maminky, nemaminky! Hladam "partacky" ku sebe - chcem sa po dvoch tehotenstvach konecne spamatat a dostat do formy - hladam partacky, ktore by zacali spolu so mnou papat do stihlosti s Antoniou Macingovou...

kata28
18. feb 2015

@nikaniki vôbec necvičím. Švagriná ju tiež drží 2 týždne, a tiež že váha stojí, vôbec nejde dole.

nibunibu
16. mar 2015

caute caute, ja som pred 12 rokmi schudla 23 kíl delenou stravou, rátaním kalórií a pohybom...toľko som sa hýbala, až som si zničila bedrové kĺby, jeden mám čerstvo vymenený....Váhu som si celých 12 rokov držala, aj keď som posledné 3 roky nemohla vôbec športovať, ledva som chodila, bez barly ani krok, ale v priebehu posledného roka som pribrala 10 kíl a nedarilo sa mi ich NIJAKO schudnúť. Nemala som ani náladu zostavovať si nejaký zdravý diétny program a diéty, ktoré som mala poruke boli strašne drastické a vzhľadom na stresy v robote, ktoré liečim HROMADOU sladkostí obávala som sa, že to nezvládnem.Keď baby v robote začali šalieť s Mačingovou, požičala som si knižku a dala som sa do toho, aj keď pravdu povediac, napriek mojej A-čkovej krvnej skupine ja som mäsový a mliekový typ(kľudne aj 1l mlieka denne), bála som sa, že to nezvládnem. Teraz už frčím 3. týždeň a mám presne také isté pocity ako Vy. Naliate brucho, hlad, chute na sladké - hoci prvé 2 týždne som ich nemala, zápcha....a pre mňa absolútne nechutná strava (už len tá šialená kombinácia raňajok: mrkva, orechy, jablko....brrrr, potom mi dcéra poradila, aby som to zjedla zvlášť.jaj,to bolo radosti...tak som potom na raňajky jedla mrkvu s citrónom a medom a hneď na to som zlupla jablko s orechami, a škoricou...,brokolica s cesnakom, cviklový šalát s uhorkou a hráškom s mrkvou....ale som statočne bojovala....Pri "živote" ma drží najmä úspech za prvé 2 týždne - dokonca som prežila aj 3 oslavy s obrovskou kopou žranice a sladkých zákuskov....- 6kg váha, -6 cm boky, 10cm brucho, 7 cm pás a podprdu, ktorú som si zapínala ledva na posledný háčik, plandá mi na prvom.... 🙂 , no tak ešte pokračujem, veď uvidím.......

veronicka1901
19. mar 2015

@nibunibu ja som premyslala, ze po porode tiez nabehnem na toto stravovanie. Mam rada zdrave jedla, zeleninu, atd., ale niektore kombinacie su fakt sialene 😀, tak uvidim, ci sa na to nakoniec podujmem. Po porode prvej dcerky som nabehla na zdravsie stravovanie a schudla som 10 kg, len som si ich bohuzial nevedela udrzat a teraz som opat tehu 🙂.

demonika11
20. mar 2015

Drží ju niekto? Ja som dnes 3 deň A cítim sa skvelo. Nie som unavená a hladná. Nechcete sa pridať?

awina
23. mar 2015

chcela by som vyskúšať túto diétu, nečítala som tu všetky príspevky, len by som chcela vedieť, či môžem s ňou začať aj keď ešte kojím, dcérka bude mať 8 mesiacov, už samozrejme papá aj príkrmy a mlieka už nevypije tak veľmi ako keď bola ešte maličká, teda či by som nestratila z toho mlieko. dakujem za rady 🙂

demonika11
24. mar 2015

@awina Ahoj tak ja by som na tvojom mieste počkala,keď ešte kojis. Ja som malú odstavila minulý týždeň, bude mať 20 mesiacov. Myslím si,že mliečko by si nestratila,je to kvalitna strava,ale je to detoxikácia, všetko by ti prešlo do mlieka. Papaj všetko, lebo prvý týždeň je tam len zelenina a ovocie. Žiadne mäso, jogurty.....chvíľku ešte počkaj.

majka0007
16. jún 2015

ahojte dievcence
----------------------
PIATOK 19.juna
----------------------
by som chela zacat. Prida sa niekto? )

qtinka77
3. okt 2015

Ahojte,
prosim o radu - som dnes 3.den z 28-dnoveho detoxu a chcem sa spytat - vsetko dodrziavaj, aj stravu aj prijem tekutin presne ako mam...len ma trapia dost divne pocity v bruchu a s tym teda suvisiaca hnacka - dnes som bola uz asi 5x a uz take vyslovene hnackove. Mate niekto tiez takuto skusenost prosim vas?
Mali ste niekto hnacky? Ak hej, prestalo to potom? Ukludnilo sa to? Dajte mi prosim vediet.
Dakujem vopred za vsetky postrehy 🙂

suzette23
4. okt 2015

@qtinka77 myslim ze je to uplne prirodzene, pretoze tvoje telo sa tymto sposobom ocistuje a zbavuje toxinov, ved ako inak ked nie tymto sposobom.
Ja zajtra zacinam, tesim sa a aj zaroven obavam 🙂

qtinka77
4. okt 2015

@suzette23 Ano, asi je to normalne, uz je to dnes lepsie 🙂
Vies co, nemas sa coho velmi obavat... Ja som s tym zatial v pohode. Na moje velke prekvapenie, absolutne nemam chut na sladke a to pritom som predtym "musela" sladke kazdy den 🙂
Uplne v pohode sa to da zvladnut...vobec to nie je nejaka jednostranna vycerpavajuca dieta, naopak 🙂
Je uzasne, ze si mozes dopriat med - doporucujem ja osobne agatovy, ten je taky jemnucky 🙂
A mojej dcere inak dost chyba maso, to je zatial pre nu dost problem 🙂 Ja to tak nepocitujem, maso mi nechyba... 🙂 No, vela zdaru!

meredithe
7. feb 2019

Chcem sa opýtať,tento tt som začala druhý mesiac po sebe od začiatku Detox..avšak začala som mat problémy..mám strašne vyhadzanu bradu ..každý deň mi pribúdajú bodky už od pondelka ...a od pondelka spinim a menštruáciu mám dostať v sobotu ...ja to nechápem s týmto problém nemavam ...môže to súvisieť z ocistou detoxu? Že sa cistim aj z dola?alebo mám hľadať príčinu inde ? Ďakujem