Chudnutie pred otehotnením

ivkav5
16. apr 2023

Ahojte. Chcem sa opytat na vas nazor baby, chudli by ste pred planovanim otehotnenim alebo by ste sa na to vykaslali a nechali to uz na obdobie po tehotenstve? Bavime sa o vahe cca 85kg (vyska 170cm). Cely zivot bojujem s nadvahou a schudla som uz 20kg, no neviem ako dalej, ci este trochu odlozit tehotenstvo a chudnut dalej alebo to nemam takto silit? Je to v pohode vaha na otehotnenie? Ocenim nazor zienok s takou skusenostou 🙂 Dakujem.

petko81
16. apr 2023

@ivkav5 ja som v roku 2021 otehotnela mala som 80kg
Po pôrode som schudla 10kg.eate som chcela aspoň 5kg.
A bum zase som tehotná 😀
Tak neriesim terás mám 72kg.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
x_mery_x
16. apr 2023

Ja som si myslela, ze schudnem po, ale zial sa nam nedari druhe, tak sme sa dali s muzom na dietu a popri tom sa aj snazime a kupila som si na podporu aj prirodne bilynky, tak uvidime ci to pomoze, ale ked vy ste este ani neskusali, tak skuste a uvidis, ja by som radsej chudla po ale kedze nevydalo co uz.

x_mery_x
16. apr 2023

@x_mery_x *bylinky

jeanne14
16. apr 2023

Ja som schudla 20kg (neplanovane) nejak šli sami dole pohybom v práci, to bolo od februara do oktobra, mali sme v októbri svadbu a hneď som otehotnela. 20kg bolo naspäť 😀

nikpa
16. apr 2023

@ivkav5 ja som sa na to vykašľala. Vedela som, že budeme chcieť čoskoro aj ďalšie a teda som sa s tým netrapila. Čo som schudla po prvom, to som schudla ale žiadne cielené chudnutie a cvičenie nebolo, prišlo mi to ako zbytočné. Po druhom pôrode som potom do roka schudla ako som chcela.

ivangeline
16. apr 2023

Ja vzdy 20kg priberiem,ked otehotniem. 12kg zleti dole samo,zvysok drinou.

ivkav5
autor
16. apr 2023

Dakujem vam baby za vsetky vase rady❤️ cennim si kazdu radu. Asi tomu necham volny priebeh teda a uvidime 🤭