Chudnutie s Orbitrekom

lucka22771
2. apr 2013

Chcela by som sa opýtať koľko krát do týždňa cvičíte doma na Orbitreku, koľko minút a koľko kalórii pri cvičení spálite. Chodím 2x do týždňa aj do posilovne, takže orbitrek je iba ako doplnkové cvičenie. Ďakujem za každú odpoveď...Lucia :D

mimikyky
7. apr 2013

@evina111 ideš na to dobre 😉
@zuzanat aj nám už displey odpadol 😀 aj tak tieto domáce stroje nemerajú nejako extra presne 😝 ale tak okolo 500 😉

zuzanat
7. apr 2013

@mimikyky horsie je, ze on nefunguje od zaciatku 😅 ale nevadi, hlavne, ze som si zacvicila 🙂

mimikyky
7. apr 2013

@zuzanat nám od novoty meral samé somariny 😀 a aj pás, ten hádže také pulzy 😝 😝 ja sa riadim podľa merača tepovky, mám hrudný pás

zuzanat
7. apr 2013

@mimikyky myslis prosim ta, ze mozem schudnut aj cvicenim na stacionarnom bicykli? chcem si pozicat od sestry, ten nepouziva. plus samozrejme obcas orbitrek, ked sa bude dat a cvicim aj doma Jillian,minuly tyzden som napr. cvicila 4x, ci uz na orbitreku aleboo jillian, a este mam aj dietu.,len mi ide o to, ci sa da schudnut aj na tom bicykli..Dakujem 😉

mimikyky
7. apr 2013

@zuzanat schudnúť môžeš aj na ňom, samozrejme 😉
tuk spaľujeme pri kardio cvičení, napr. stacionár, orbitrek, bežiaci, steper..... akýkoľvek pohyb 😉 záleží ale, ako často cvičíš, a hlavne ako...rýchlosť, tepová fekvencia.. som presvedčená, že ak si dáš tak 3x do týždňa ten bicák, a k tomu Jill, určite to pôjde preč 😉

nithy
8. apr 2013

@lucka22771 @mimikyky Podla najnovsich studii je vraj tepova frekvencia blbost, najlepsie na chudnutie je HIIT, intervalovy trening kedy sa strieda maximalna a nizsia intenzita 🙂 Dalsia vec je, ze telo je mrcha, ono si po case velmi rychlo zvykne na zataz, takze ak uz cvicis dlho stale to iste dookola, rovnake casy tak to uz nema taky ucinok... Posledna vec, je dobre vraj kazdy 6 tyzdnov menit druhy cviceni, prave preto, ze telo si na tu zataz za takych cca 6 tyzdnov navykne.. cize bud pridat tempo alebo namiesto orbitreku ist na pas 🙂

mimikyky
8. apr 2013

@nithy už som tu spomínala, že je kopec noviniek v chudnutí... podľa mňa je najlepšie striedať aj to aj to 😉 a HIIT je vynikajúci aj vtedy, keď je menej času... inakpresne ako píšeš, treba striedať 😉 😉 meniť poradie cvikov, záťaž, tempo... treba sa doslova vyhrať s tréningom 🙂

bziki
24. feb 2014

Ja som si kupila taky obyc. orbitrek tusim z insportline za 150 eur...(pri cviceni desne vrzga :D) ale ucel splnil. Za 3 mesiace som schudla 10 kil a to som kazdy den cvicila polhodinku. Takze super 🙂 Viac o ucinkoch orbitreku aj o tom, kolko kalorii pri cviceni spalite sa dozviete z tohto clanku🙂 http://chudnutie24-7.blogspot.com/2014/02/orbit...

evarys
29. jún 2014

@lucka22771 kašli na susedov,rodina nerodina až taký hlučný ten orbitrek nie je ,jes povedz aj mne vadí dm z bytu a ostatne veci...ja to robím pre seba pra moje zdravie a ked sa jej nepáči nech si da vatu do uší

eitsirch
29. jún 2014

Ja som si pod orbi davals taky kusovy kobercek ale da.sa aj penova podlozka. Ked to vrzgalo moc tata zobral srobovak chvilu tam sramotalo a uz bolo ticho. Ale vsimla som si ze moj obi vrzga ked zle cvicim. Zle prenasamvahu. Inak orbi+jilian+uprava sstravy= minus 20 kg. Ktore su ale teraz po druhom porode znova spat 😠 😠

tajkazanova
7. okt 2014

@mimikyky Nieste z MT :D to presne nas panelak :D bubny, buchanie dvermy a skakanie po schodoch :D

vecicky42
3. jan 2015

@sashabb Svali su pozieracom tuku 🙂 len sa to na vahe neprejavy len v zrkadle pretoze svaly su tazsie ako tuk.

luciamichael
7. okt 2016

Ahojte. Rozmysklam nad kupou orbitreku oplati s ho kupit? Daujem

luciamichael
7. okt 2016
zdraviekrasapreven
Odpoveď bola odstránená
Zobraz